Ilość sztuk: 0
Wartość: 0,00 PLN
AnneMarie Börlind LL Regeneration Krem na dzień
cena: 89,00 PLN
czas realizacji: od: 2 do: 4 dni
Pojemność: 50 ml
certyfikaty produktu:

Opis produktu

Dla skóry wymagającej +30  lat. Biokompleks LL przyspiesza proces odnowy skóry i przez długi czas dba o jej nawilżanie. Zmarszczki ulegają redukcji, skóra staje się delikatniejsza, świeża i promienna. Witamina E i Echinacea wzmacniają skórę od wewnątrz i chronią intensywnie cerę przed negatywnym wpływem środowiska. Krem nadaje się również idealnie jako podkład pod makijaż.

Produkt ten otrzymał od „Öko-Test” ocenę bardzo dobrą – Wydanie "Przekwitanie" 2007

Stosowanie
 
Delikatnie wklepać krem opuszkami palców. Przed nałożeniem makijażu odczekać minutę.

Skład  
AQUA (WATER), ETHYLHEXYL STEARATE, SQUALANE, GLYCERIN, CALENDULA OFFICINALIS FLOWER EXTRACT, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA BUTTER), SORBITOL, GLYCINE SOJA (SOYBEAN) OIL, TRIBEHENIN, LAURYL LACTATE, POLYGLYCERYL-3 POLYRICINOLEATE, SORBITAN OLEATE, PHENOXYETHANOL, CERA ALBA (BEESWAX), ZINC OXIDE, ALCOHOL, MAGNESIUM SULFATE, PANTHENOL, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, CETYL PALMITATE, HYPERICUM PERFORATUM EXTRACT, BRASSICA CAMPESTRIS (RAPESEED) STEROL, PANTHENYL ETHYL ETHER, BISABOLOL, TOCOPHERYL ACETATE, AROMA (FRAGRANCE), PHYTANTRIOL, RETINYL PALMITATE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, HAMAMELIS VIRGINIANA (WITCH HAZEL) EXTRACT, ECHINACEA ANGUSTIFOLIA EXTRACT, ASCORBYL PALMITATE, PYRIDOXINE TRIPALMITATE, CHAMOMILLA RECUTITA (MATRICARIA) FLOWER EXTRACT, SALVIA OFFICINALIS (SAGE) LEAF EXTRACT, TOCOPHEROL, BUTYLPHENYL METHYLPROPIONAL, COUMARIN, HYDROGENATED PALM GLYCERIDES CITRATE, LINALOOL, CITRONELLOL, AMYL CINNAMAL, LECITHIN, GERANIOL, EUGENOL, HEXYL CINNAMAL, CITRIC ACID

Recenzje

JOANNA, Gliwice
OCENA:
Świetny krem
Mam alergiczną skórę twarzy i niestety nie mogę używać większości kremów. Ten krem sprawdził się na mojej alergicznej skórze. Twarz jest pięknie nawilżona, gładka, miła w dotyku, nie mam żadnych podrażnień. Krem nie ma lekkiej konsystencji ale nie przeszkadza mi to. Jest wydajny co jest również dużym plusem. Polecam!
SYLWIA, Warszawa
OCENA:
Nie polecam
Krem ma bardzo tłustą i ciężką konsystencję. Na mojej skórze pozostawia błyszczący film, co wyklucza jego użycie na dzień. Mam raczej tłustą cerę, w kierunku mieszanej. Mam wrażenie, że powoduje powstawanie grudkowatych zaskórników, a przynajmniej nasila to zjawisko. Dodatkowo zapach jest bardzo intensywny i jak dla mnie drażniący. Opakowanie jest niewielkie, a i tak nie byłam w stanie go zużyć. Na pewno nie kupię go ponownie, ani chyba żadnego kremu tej firmy. Uraz pozostał.
Nie jesteś zalogowany.
Dodawanie recenzji tylko dla zalogowanych użytkowników

 
wypełnij wszystkie pola

Pole nie wymagane

 
 
wypełnij wszystkie pola
Klienci którzy kupili ten produkt kupili również:




 

kosmetyki naturalne sklep | kosmetyki mineralne | kosmetyki ekologiczne | kosmetyki organiczne | biokosmetyki

ALL CONTENT COPYRIGHT © 2010 "STUDIO H". ALL RIGHTS RESERVED
REPRODUCTION OR REDISTRIBUTION WITHOUT PERMISSION IS STRICTLY FORBIDDEN