Strona internetowa www.matique.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.matique.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się tutaj. x
Galeria kosmetyków ekologicznych Matique
Ilość sztuk: 0
Wartość: 0,00 PLN
Specjalista w aromaterapii i fitoterapii. Laboratorium Altho znajduje się w południowo-zachodniej Francji, w mieście Monfort, ostanio wybranym jako terytorium ekologiczne. Wśród drzew, krzewów i traw w samym sercu natury. To właśnie tam laboratorium rozwija się i produkuje olejki eteryczne, oleje roślinne, masła do ciała, sole oraz olejki do masażu. Olejki eteryczne i oleje produkowane są z największą starannością, w 100% czyste i naturalne, certyfikowane jako organiczne.

Sortuj:
100% czysty, virgin, nierafinowany, tłoczony na zimno. Olej z pestek winogron ma działanie nawilżające i ochronne, w szczególności przed zniszczeniem spowodowanym upływem czasu. Stanowi także bardzo dobrą bazę do łączenia z olejkami eterycznymi.
czas realizacji: produkt chwilowo niedostępny
cena: 57,90 PLN
Pojemność: 50 ml

100% czysty oraz virgin, z pierwszego tłoczenia na zimno, nierafinowany. Zwalcza oznaki starzenia, pomaga skórze odzyskać elastyczność oraz rozświetlić poszarzałą cerę.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 59,90 PLN
Pojemność: 50 ml

100% czysty oraz virgin, z pierwszego tłoczenia na zimno, nierafinowany. Ma właściwości zmiękczające i poprawiające jędrność skóry, jest bardzo przyjemny w stosowaniu gdyż szybko się wchłania pozostawiając skórę jedwabiście gładką.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 54,90 PLN
Pojemność: 100 ml

Z pierwszego tłoczenia, nierafinowany, virgin.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 36,90 PLN
Pojemność: 100 ml

100% czysty oraz virgin, z pierwszego tłoczenia na zimno, nierafinowany. Idealny do suchej skóry dzięki właściwościom relaksującym oraz kojącym. Poprawia elastyczność skóry i nawilża.
czas realizacji: produkt chwilowo niedostępny
cena: 49,90 PLN
Pojemność: 100 ml

100% czysty oraz virgin, z pierwszego tłoczenia na zimno, nierafinowany. Idealny do stosowania dla skór mieszanych i tłustych oraz na przebarwienia.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 47,90 PLN
Pojemność: 50 ml

Masło shea jest produktem wysoce efektywnym przy regeneracji zniszczonej skóry. Jest również znane z właściwości dogłębnie odżywiających włosy.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 49,90 PLN
Pojemność: 150 ml

100% czysty oraz virgin, tłoczony na zimno, nierafinowany. Dzięki swoim zaletom, zimnotłoczony i nierafinowany olej rycynowy Laboratoire Altho ma właściwości zmiękczające.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 41,90 PLN
Pojemność: 100 ml

100% czysty oraz virgin, zimnotłoczony. Nierafinowany. Kojący, poprawiający jędrność, zmiękczający i głęboko regenerujący ten olej będzie działał rewitalizująco na skórę spragnioną tlenu,
czas realizacji: 1 dzień
cena: 59,90 PLN
Poemność: 50 ml

Ekstrakt waniliowy (waniliowy olejek eteryczny) ma działanie przeciwbakteryjne, przeciwgrzybicze, przeciwzapalne, przeciwbólowe, kojące i afrodyzjakowe.
czas realizacji: produkt chwilowo niedostępny
cena: 27,90 PLN
Pojemność: 10 ml


Ile na stronie:

Pole nie wymagane

 
 
wypełnij wszystkie pola

ALL CONTENT COPYRIGHT © 2010 "STUDIO H". ALL RIGHTS RESERVED
REPRODUCTION OR REDISTRIBUTION WITHOUT PERMISSION IS STRICTLY FORBIDDEN