Strona internetowa www.matique.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.matique.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się tutaj. x
Galeria kosmetyków ekologicznych Matique
Ilość sztuk: 0
Wartość: 0,00 PLN
Wierzymy, że piękno jest wyborem. Piękno to Ty. To, w jaki sposób myślisz, jak się czujesz i co robisz. Piękno ma miejsce w różnych chwilach każdego dnia – w małych wyborach, których codziennie dokonujemy, a które po zsumowaniu, tworzą ogromną zmianę. Zdecyduj się na definowanie swojego piękna codziennym działaniem i pozostań mocna, jaśniejąca blaskiem i prawdziwa.

Sortuj:
Do skóry, delikatnej, suchej, wrażliwej. Ta rewitalizująca maska z komórkami macierzystymi różanecznika alpejskiego dostarcza skórze intensywnego nawilżenia i witalności aby ukoić i odżywić skórę wrażliwą.
czas realizacji: produkt chwilowo niedostępny
cena: 69,00 PLN
Pojemność: 50 g

Dla skóry delikatnej i suchej. Ta aromatyczna mgiełka na bazie wody różanej, z komórkami macierzystymi różanecznika alpejskiego natychmiast odświeża i rewitalizuje skórę i przywraca odpowiednie pH.
czas realizacji: produkt chwilowo niedostępny
cena: 57,99 PLN
Pojemność: 178 ml

Kompleks komórek macierzystych, esweratrol CoQ10 oraz glikopeptydy z owoców goji pomagają wspierać witalność skóry oraz odbudowę jej kluczowych części, kolagenu i elastyny.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 99,95 PLN
Pojemność: 32 ml

Kompleks komórek macierzystych, resweratrol CoQ10 oraz aloesowe polisacharydy natychmiast nawilżają i odżywiają, delikatnie kojąc podrażnienia i balansując pH skóry.
czas realizacji: produkt chwilowo niedostępny
cena: 49,95 PLN
Pojemność: 178 ml

Dla skóry przetłuszczającej się i problematycznej.
czas realizacji: produkt chwilowo niedostępny
cena: 63,98 PLN
Pojemność: 53 ml

Kompleks owocowych komórek macierzystych, witamina C oraz glikopeptydy goji enzymatycznie wspierają witalność skóry dla odsłonięcia jaśniejszej, bardziej napiętej oraz rozświetlonej skóry pod oczami.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 92,00 PLN
Pojemność: 18 ml

Idealny dla skóry wrażliwej, ten ultra lekki krem do twarzy z filtrem SPF 18, z komórkami macierzystymi różanecznika alpejskiego, dostarcza skórze intensywnego nawilżenia oraz głębokiego wsparcia komórkowego z ochroną UVA/UVB. Data ważności 30.08.2020r.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 89,00 PLN 39,00 PLN
Pojemność: 80 ml

Ten odżywczy szampon działa aby odblokować mieszki włosowe i usunąć toksyny, zwiększyć objętość i usnąć nadmiar sebum, jak również zmniejszyć stan zapalny oraz aktywość bakterii, które przyczyniają się do utraty włosów.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 39,95 PLN
Pojemność: 340 ml

Z organicznym olejem z rokitnika, fair trade masłami shea i kakaowym, szybko się wchłania pozostawiając dłonie odżywionymi, chronionymi i przygotowanymi na wyzwania kolejnego dnia.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 39,95 PLN
Pojemność: 100 ml

Spray z komórkami macierzystymi z arganu wspierający witalność dla uzyskania silniejszych, bardziej sprężystych i mniej łamliwych pasm włosów. Olej arganowy odżywia i wzmacnia dla uzyskania efektu większej elastyczności, siły i łatwości układania.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 49,95 PLN
Pojemność: 178 ml


Ile na stronie:

Pole nie wymagane

 
 
wypełnij wszystkie pola

ALL CONTENT COPYRIGHT © 2010 "STUDIO H". ALL RIGHTS RESERVED
REPRODUCTION OR REDISTRIBUTION WITHOUT PERMISSION IS STRICTLY FORBIDDEN