Strona internetowa www.matique.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.matique.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się tutaj. x
Galeria kosmetyków ekologicznych Matique
Ilość sztuk: 0
Wartość: 0,00 PLN
AXIOLOGY Joy Pomadka
Axiology matique-5144
Marka: Axiology
cena: 129,00 PLN

W tym VAT: 23%

czas realizacji: od: 3 do: 7 dni
Pojemność: 4 g

ID produktu: 5144

129.00 129.00 PLN 1
 

Opis produktu

Szminki Axiology posiadają wyselekcjonowany, ekologiczny skład, w którym nie znajduje się olej palmowy. Zapewniają doskonałe krycie, jest nie przejrzysta. Szminki posiadają właściwości odżywcze i nawilżające.  Szminki posiadają właściwości odżywcze i nawilżające. Są w 100% naturalne. Są certyfikowane. Nie są testowane na zwierzętach. Produkt wegański.

Odcień: Purple Mauve

Stosowanie
Otwórz szminkę klikając od dołu i wysuń ją. Pomaluj usta. Przed zamknięciem szminki dokładnie ją wkręć.

Skład
Organic Coconut Oil, Organic Castor Oil, Avocado Butter, Candelilla Wax, Organic Avocado Oil, Organic Grape Seed Oil, Vitamin E Oil (derived from sunflower), Organic Orange Oil, Elderberry Extract, Organic Neem Oil. May Contain: Mica, Titanium Dioxide, Tin Oxide, Iron Oxide, Manganese Violet, Synthetic Fluorphlogopite, Silica, Kaolin - Illite (Red Clay).

Recenzje

5 1
Nie jesteś zalogowany.
Dodawanie recenzji tylko dla zalogowanych użytkowników

 
wypełnij wszystkie pola

Pole nie wymagane

 
 
wypełnij wszystkie pola


 

ALL CONTENT COPYRIGHT © 2010 "STUDIO H". ALL RIGHTS RESERVED
REPRODUCTION OR REDISTRIBUTION WITHOUT PERMISSION IS STRICTLY FORBIDDEN