Strona internetowa www.matique.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.matique.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się tutaj. x
Galeria kosmetyków ekologicznych Matique
Ilość sztuk: 0
Wartość: 0,00 PLN
Balm Balm Organiczny Olejek Eteryczny Drzewo Herbaciane
cena: 32,99 PLN

W tym VAT: 23%

czas realizacji: 1 dzień
Pojemność: 10 ml

ID produktu: 683

certyfikaty produktu:

Opis produktu

Ma działanie bakterio-, grzybo- i wirusobójcze, świeży ziołowy zapach.
Łagodzi przeziębienia, grypy, infekcje wirusowe, infekcje skóry, grzybice, brodawki, kurzajki, trądzik, poparzenia, ukąszenia, skaleczenia, dezynfekuje powietrze. Ma działanie oczyszczające, antyseptyczne. Kraj pochodzenia: Australia.

Stosowanie
- w kąpieli,
- w masażu (jako dodatek do oleju migdałowego lub innego do masażu)
- w kominku aromaterapeutycznym

Uwaga:
Olejki eteryczne to mocno skoncentrowane substancje naturalne, które powinny być przez nas traktowane z szacunkiem i ostrożnością. Nie powinno ich się używać w postaci nierozcieńczonej bezpośrednio na skórę, z wyjątkiem kilku ich rodzajów, według zaleceń wykwalifikowanego aromaterapeuty. W celu zastosowania bezpośrednio na skórę, olejki eteryczne powinny być rozcieńczone olejem bazowym w proporcji 5 kropli olejku eterycznego na 10 ml oleju bazowego. Tylko niektóre olejki eteryczne są odpowiednie dla dzieci (powyżej drugiego roku życia) i powinny być rozcieńczone 2 krople olejku na 10 ml oleju bazowego. Dzieci nie powinny mieć dostępu do olejków eterycznych. Jeśli jesteś w ciąży, masz wysokie ciśnienie, choroby serca lub inne dolegliwości przed użyciem olejków eterycznych zasięgnij porady lekarza. Jeśli masz wrażliwą skórę przed użyciem zrób próbę alergiczną na niewielkiej powierzchni ciała. Należy przechowywać w chłodnym miejscu z daleka od źródeł bezpośredniego nasłonecznienia.

Skład
100% organiczny olejek eteryczny z drzewa herbacianego

Recenzje

, Warszawa
OCENA:
Bardzo dobry
Moja przygoda z olejkiem herbacianym zaczęła się dużo wcześniej niż ta rozpoczęta z Matique. Olejek nie uczula, sprawdza się świetnie do problematycznej cery z wypryskami. Posiadam trudną do pielęgnacji twarz- wrażliwą, alergiczną, przesuszoną, zanieczyszczoną. Raz w tygodniu na noc smaruję twarz olejkiem nierozcieńczonym i tak kładę się spać. Nie przepadam za ostrym i niezbyt przyjaznym zapachem olejku, ale ważniejsze znaczenie ma dla mnie jego działanie. Rano, twarz po zmyciu jest wyraźnie zadowolona, rozjaśniona, zaczerwienienia i wypryski uspokojone. W moim odczuciu olejek działa jak antybiotyk, a jest przecież naturalny. Oferowana buteleczka o pojemności 10 ml wystarcza na bardzo długo, spokojnie na pół roku, więc i cena tak nie boli. Czasem używam olejku doraźnie. Smaruję się nim pod nosem gdy mam katar, dzięki czemu udrażniam drogi oddechowe, a katar szybciej przechodzi. Stosuję też na paskudzące się ranki, albo inne podejrzanie wyglądające dziwactwa pojawiające się na skórze. Zastosowałam także w miejscu ukąszenia przez kleszcza i bardzo widocznie stan zapalny został zminimalizowany już po pierwszym użyciu. Gorąco polecam!
Nie jesteś zalogowany.
Dodawanie recenzji tylko dla zalogowanych użytkowników

 
wypełnij wszystkie pola

Pole nie wymagane

 
 
wypełnij wszystkie pola
 

ALL CONTENT COPYRIGHT © 2010 "STUDIO H". ALL RIGHTS RESERVED
REPRODUCTION OR REDISTRIBUTION WITHOUT PERMISSION IS STRICTLY FORBIDDEN