Strona internetowa www.matique.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.matique.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się tutaj. x
Galeria kosmetyków ekologicznych Matique
Ilość sztuk: 0
Wartość: 0,00 PLN
“Przyjazne Ziemi, łagodne dla kieszeni”. Firma Bentley Organic, obecna na rynku od pięciu pokoleń, powstała z pasji do tworzenia mydeł. Łącząc doświadczenie i wiedzę z innowacją, Bentley Organic z sukcesem stworzył unikalną linię artykułów organicznych dla Ciebie, Twojej rodziny i domu. Wszystkie produkty posiadają certyfikat Soil Association i są dostępne w atrakcyjnej cenie bez uszczerbku na wysokiej jakości.

Sortuj:
Usunie kamień i rdzę, pozostawi powierzchnie czyste, świeże i bezpieczne dla Twojej Rodziny. Płyn w sprayu dotrze wszędzie tam, gdzie powinno być czysto. Sprawi, że nie będziesz martwić się więcej czy wanna albo zlew zostały dobrze wypłukane.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 28,99 PLN
Pojemność: 500ml

Sprawdź skład i zdecyduj, co chcecie wdychać, Ty i Twoja Rodzina. Warto czytać etykiety.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 28,99 PLN
Pojemność: 500ml

Ten szampon w 70% wyprodukowano ze składników z upraw organicznych, czyli takich, na których nie stosuję się pestycydów ani innych szkodliwych środków chemicznych.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 38,99 PLN
Pojemność: 250 ml

Zapewnij czystość i bezpieczeństwo swojej Rodzinie. W płynie Bentley Organic nie znajdziesz drażniących Twoje dłonie substancji ropopochodnych, laurylosiarczanów (SLS i SLES) czy syntetyków, które wysuszają skórę.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 28,99 PLN
Pojemność: 500ml

Kojące działanie lawendy w połączeniu z aloesem i jojobą sprawi, że Twoje suche zazwyczaj włosy będą nawilżone i świeże każdego dnia.
czas realizacji: produkt chwilowo niedostępny
cena: 38,00 PLN
250 ml

Świetnie sprawdzi się podczas mycia powierzchni delikatnych oraz takich, po których raczkują malutkie dzieci.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 37,99 PLN
Pojemność: 500 ml

Ekologiczne Mydło z Grejpfruta, Cytryny i wodorostów usunie toksyny, które nagromadziły się na ciele po całym dniu, a przy tym zapewni skórze przyjemny zapach cytrusów.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 19,99 PLN
Pojemność: 150 g

Działanie oczyszczającego żelu pod prysznic koncentruje się przede wszystkim wokół jak najlepszego dotarcia do całej powierzchni skóry.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 29,99 PLN
250 ml

Ten łagodzący i nawilżający żel do mycia rąk, podobnie jak pozostałe żele z serii Bentley Organic, wyprodukowano z substancji pochodzących z upraw organicznych, czyli takich, na których nie stosuje się pestycydów.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 30,99 PLN
Pojemność: 200 ml


Ile na stronie:

Pole nie wymagane

 
 
wypełnij wszystkie pola

ALL CONTENT COPYRIGHT © 2010 "STUDIO H". ALL RIGHTS RESERVED
REPRODUCTION OR REDISTRIBUTION WITHOUT PERMISSION IS STRICTLY FORBIDDEN