Strona internetowa www.matique.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.matique.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się tutaj. x
Galeria kosmetyków ekologicznych Matique
Ilość sztuk: 0
Wartość: 0,00 PLN
Biovie Ekologiczny Hipoalergiczny skoncentrowany środek piorący 2L
Biovie 3517360005912 matique-3150
Marka: Biovie
cena: 48,99 PLN

W tym VAT: 23%

czas realizacji: produkt chwilowo niedostępny
Pojemność: 2 litry

ID produktu: 3150

48.99 48.99 PLN 1
certyfikaty produktu:

Opis produktu

Płyn do prania z aloesem odpowiedni do wszystkich rodzajów tkanin, także tych najdelikatniejszych. Bez syntetycznych substancji zapachowych i barwników.

Stosowanie
Jedna zakrętka na pralkę (4,5 kg).
Eko-porady Biovie®: Aby dbać o środowisko, uruchamiaj tylko w pełni załadowaną pralkę. Wybieraj krótkie cykle prania, w niskiej temperaturze, przestrzegaj tabelki z zalecanymi ilościami. Sortuj tkaniny według rodzaju, koloru i stopnia zabrudzenia. W przypadku bardzo zabrudzonych tkanin użyj czarnego mydła Biovie® bezpośrednio na plamy. Nie stosuj za dużych dawek. Przestrzegaj zaleceń prania na metkach ubrań. Osobno pierz kolory, które mogą farbować i nigdy nie wylewaj środka piorącego bezpośrednio na materiał.

Skład
5 do 15% środków powierzchniowo czynnych anionowych, mniej niż 5% środków powierzchniowo czynnych niejonowych i mydła. Zawiera także: wodę, sól trisodową metylo glicyno kwasu dioctowego i cytrynian sodu, metyloizotiazolinon, methylisothiazolinone (konserwant), Aloe vera*, sól i zapach 100% pochodzenia naturalnego.

Środek ekologiczny certyfikowany przez ECOCERT Greenlife F32600

Recenzje

, Warszawa
OCENA:
fajna alternatywa dla proszku
Płyn Biovie rzeczywiście jest skoncentrowany- mała nakrętka wystarczy na upranie całej pralki rzeczy średnio zabrudzonych. Ładnie naturalnie pachnie, zapach się utrzymuje przez jakiś czas,choć cena wydaje się wysoka na początku to liczba prań to zmienia. Warto spróbować.
, Krakow
OCENA:
Płyn do prania, który uzależnia
Płyn Biovie znakomicie pachnie, co jest niezwykle rzadkie w przypadku takich produktów. Ma bardzo naturalny, świeży lekko słodkawy zapach. Do tego jest wydajny i skuteczny. Zamawiam go któryś raz z rzędu i nie jestem w stanie zmienić go na inny;-))
5 2
Nie jesteś zalogowany.
Dodawanie recenzji tylko dla zalogowanych użytkowników

 
wypełnij wszystkie pola

Pole nie wymagane

 
 
wypełnij wszystkie pola
 

ALL CONTENT COPYRIGHT © 2010 "STUDIO H". ALL RIGHTS RESERVED
REPRODUCTION OR REDISTRIBUTION WITHOUT PERMISSION IS STRICTLY FORBIDDEN