Strona internetowa www.matique.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.matique.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się tutaj. x
Galeria kosmetyków ekologicznych Matique
Ilość sztuk: 0
Wartość: 0,00 PLN

Dezodoranty naturalne

Sortuj:    Producent:
Dezodorant został opracowany bez soli aluminium, aby uszanować naturalny proces pocenia się. Perfumowana delikatnymi zapachami pomarańczy i mandarynki formuła została wzbogacona o olejki eteryczne z palmarosa i drzewa herbacianego.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 59,00 PLN 41,30 PLN
100 ml

Florame Lavender Flower Dezodorant Spray nie zawiera soli aluminium, aby uszanować naturalny proces pocenia się. Perfumowana delikatnym zapachem lawendy formuła została wzbogacona olejkami eterycznymi z palmarosa i drzewa herbacianego.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 59,00 PLN 41,30 PLN
100 ml

Dezodorant w kremie z esencją migdałową firmy Florame nie zawiera alkoholu ani soli glinu (aluminium). W sposób naturalny działa neutralizująco na przykry zapach.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 52,00 PLN 36,40 PLN
50 ml

Hipoalergiczny dezodorant w kremie z aloesem firmy Florame pracuje delikatnie, aby pomóc zneutralizować przykry zapach.
czas realizacji: produkt chwilowo niedostępny
cena: 52,00 PLN 36,40 PLN
50 ml

Dezodorant w kremie pomarańcza manadrynka firmy Florame nie zawiera alkoholu ani soli glinu (aluminium). W sposób naturalny działa neutralizująco na przykry zapach.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 52,00 PLN 36,40 PLN
50 ml

Dezodorant o zapachu pikantnych cytrusów, ciepłych kwiatów oraz wyczuwalnych głębokich nut drewna. Nie zawiera sody oczyszczonej, aluminium oraz sztucznych substancji zapachowych.
czas realizacji: od: 4 do: 8 dni
cena: 34,99 PLN
Pojemność: 58 ml

Dezodorant SO’BIO etic został wzbogacony roślinnym pudrem o właściwościach absorbujących. Gwarantuje efektywność przez 24 godziny bez blokowania naturalnych procesów oddychania skóry.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 27,50 PLN 19,25 PLN
Pojemność: 50 ml


Ile na stronie:

Pole nie wymagane

 
 
wypełnij wszystkie pola

ALL CONTENT COPYRIGHT © 2010 "STUDIO H". ALL RIGHTS RESERVED
REPRODUCTION OR REDISTRIBUTION WITHOUT PERMISSION IS STRICTLY FORBIDDEN