Strona internetowa www.matique.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.matique.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się tutaj. x
Galeria kosmetyków ekologicznych Matique
Ilość sztuk: 0
Wartość: 0,00 PLN
Ooh! - Oils of Heaven Mini Zestaw czterech olejów
cena: 49,90 PLN

W tym VAT: 23%

czas realizacji: 1 dzień
Pojemność: po 5 ml każdy

ID produktu: 3926


 

Opis produktu

Zestaw składa się z 4 olejów, po 5 ml każdy.

Olej Cacay jest tłoczony na zimno z dzikich orzechów Cacay rosnących w dżungli kolumbijskiej. Według badań naukowych zawiera 50% więcej witaminy E i dwa razy więcej kwasów linolenowych niż olej arganowy oraz trzy razy więcej retinolu niż olej z dzikiej róży, co daje mu potężną moc w przeciwdziałaniu procesom starzenia. Szybko się wchłania i ma prawie niewyczuwalny zapach. Zalicza się go do tzw. suchych olejów, które nie pozostawiają tłustego filmu.

Skład
100% Caryodendron Orinocense seed oil

Organiczny olej Moringa doskonale oczyszcza i nawilża skórę ze względu na bardzo wysoką zawartość kwasów oleinowych i antyoksydacyjnych, naturalnej witaminy A i C. Jest idealny jeśli chodzi o zapobieganie szkodliwemu działaniu wolnych rodników i innych czynników działających niszcząco na skórę. Nie jest tłusty i bardzo dobrze i szybko się wchłania.

Skład
100% Organic Moringa Oleifera kernel oil

Organiczny olej z Dzikiej Róży o przejrzystym żółtym kolorze jest bogaty w naturalne witaminy C, K i A oraz kwas oleinowy, linolenowy. Używanie oleju z dzikiej róży powinno na dobre wejść do naszej codziennej pielęgnacji aby zregenerować komórki na wszystkich płaszczyznach, także w przypadku użycia na blizny, rozstępy czy zmarszczki.

Skład

100% Organic Rosa Canina seed oil

Organiczny olej Arganowy tłoczony na zimno z orzechów drzewa arganowego. Bogaty w witaminę E, niezwykle istotne kwasy tłuszczowe takie jak kwa linolenowy, oleinowy. Idealny do regeneracji tkanek, pomaga skórze w utrzymaniu właściwego poziomu nawilżenia.

Skład
100% Organic Argania Spinosa L. kernel oil

Stosowanie
Wmasuj 2-3 krople w oczyszczoną skórę twarzy i masuj.  Może być używany pod krem, w połączeniu z kremem, nadaje się także pod makijaż. Odpowiedni do stosowania zarówno na dzień jak i na noc. Nie stosować na wrażliwą okolicę oczu. Chronić przed promieniami słonecznymi.  Tylko do użytku zewnętrznego

Brytyjska marka Oils of Heaven chce pokazać światu najbardziej cenione na świecie oleje kosmetyczne. Była pionierem przy wprowadzaniu na rynek brytyjski m.in. egzotycznego oleju Cacay, niezwykłego oleju z dżungli kolumbijskiej, o 50% większej zawartości witaminy E i kwasów linolenowych niż olej arganowy, oraz 3 razy większej zawartości retinolu w porównaniu z olejem z dzikiej róży, co każdego winno przyprawić o westchnięcie: Ooh!

Oferowane oleje przez stulecia dowiodły swojej efektywności w zakresie regeneracji komórek i leczenia skóry. Oleje są pozyskiwane od małych lokalnych dostawców na zasadach wzajemnego poszanowania i uczciwej współpracy, pomagając szczególnie kobietom polepszać warunki życia zarówno ich samych jak i całej społeczności. Oils of Heaven dąży do zaoferowania tego co najlepsze w naturze w zrównoważony, uczciwy i naturalny sposób, aby czynić świat piękniejszym miejscem.

Recenzje

Nie jesteś zalogowany.
Dodawanie recenzji tylko dla zalogowanych użytkowników

 
wypełnij wszystkie pola

Pole nie wymagane

 
 
wypełnij wszystkie pola
 

ALL CONTENT COPYRIGHT © 2010 "STUDIO H". ALL RIGHTS RESERVED
REPRODUCTION OR REDISTRIBUTION WITHOUT PERMISSION IS STRICTLY FORBIDDEN