Strona internetowa www.matique.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.matique.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się tutaj. x
Galeria kosmetyków ekologicznych Matique
Ilość sztuk: 0
Wartość: 0,00 PLN
Kosmetyki Organix Cosmetix to linia produktów organicznych certyfikowanych przez ECOCERT opartych na wyciągach z roślin pochodzących z Alp Szwajcarskich (Leontopodium alpinum, Artemisia vulgaris, Marrubium vulgare i Nectapure ) oraz ekologicznych olejkach, aloesie oraz maśle shea. Te rośliny lecznicze redukują proces starzenia się skóry i pomagają w zapobieganiu rozwoju zmarszczek oraz utraty elastyczności i witalności skóry.

Sortuj:
Niezwykły organiczny oczyszczający scrub, wzbogacony solami z Morza Martwego. Jego ziarenka usuwają martwe i zniszczone fragmenty naskórka, powodując, że Twoja skóra staje się gładka i aksamitna w dotyku.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 34,99 PLN
Pojemność: 420 g

Zawiera ekstrakty z roślin pochodzących z Alp Szwajcarskich, które w połączeniu z certyfikowanymi organicznymi olejami: z oliwek, orzecha macadamia i jojoba odżywiają Twoją skórę i chronią przed utratą wilgoci.
czas realizacji: produkt chwilowo niedostępny
cena: 39,99 PLN
Pojemność: 250 ml


Ile na stronie:

Pole nie wymagane

 
 
wypełnij wszystkie pola

ALL CONTENT COPYRIGHT © 2010 "STUDIO H". ALL RIGHTS RESERVED
REPRODUCTION OR REDISTRIBUTION WITHOUT PERMISSION IS STRICTLY FORBIDDEN