Galeria kosmetyków ekologicznych Matique
Ilość sztuk: 0
Wartość: 0,00 PLN
OUTLET Indus Valley Ziołowa farba z henną Mahoń
Indus Valley 8904061202675 matique-5885
cena: 34,99 PLN 24,50 PLN
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 34,99 PLN

W tym VAT: 23%

czas realizacji: 1 dzień
Pojemność: 120 g

ID produktu: 5885

24.50 24.50 PLN 1
certyfikaty produktu:

Opis produktu

Farby w 100% roślinne 2 w 1: koloryzacja i pielęgnacja. Posiadają wyjątkowy skład. Zioła pochodzą z organicznych i ekologicznych upraw w Dolinie Indusu. Farby roślinne, bez dodatku substancji chemicznych, w tym amoniaku i nadtlenków. Zapewniają pokrycie siwych włosów. Podkreślają naturalny kolor włosów. Łagodne dla skóry głowy. Odżywiają, nadają blasku, ograniczają rozdwajanie się końcówek. Uwaga: ponieważ ziołowe farby do włosów Indus Valley nie zawierają chemicznych rozjaśniaczy, nie rozjaśniają włosów.

Zioła używane w farbach ziołowych Indus Valley: Rumianek (Matricaria Chamomilla, Indygowiec (Indigofera Tinctoria), Krzew hennowy (Lawsonia Inermis), Marzana sercolistna (Rubia Cordifolia), Amalaka (Emblica Officinalis), Bakopa (Bacopa Monnieri), Kozieradka (Trigonella Foenum Graecum), Strączyniec (Cassia Ariculata).

Data ważności: 30.12.2023r.

Stosowanie
Przed użyciem zapoznaj się z załączoną ulotką i postępuj zgodnie z jej zaleceniami. Przed przystąpieniem do koloryzacji wykonaj test farby:
- testu koloru na kosmyku włosów - ponieważ efekt koloryzacji będzie różny u różnych osób, w zależności od naturalnego koloru, wcześniejszych farbowań i ogólnej kondycji włosów;
- test wrażliwości skóry na ziołowe składniki farby.
Na umyte, suche i podzielone na pasma włosy nałóż wcześniej przygotowaną mieszankę koloryzującą zgodnie z instrukcją dołączoną do opakowania. Wetrzyj ją w każde pasmo włosów, zaczynając od skóry głowy, a na końcówkach kończąc. Powtarzaj tę czynność z każdym kolejnym pasmem włosów, aż wszystkie będą dobrze pokryte. Po nałożeniu farby przykryj włosy i odczekaj 30 - 45 minut.
Po tym czasie sprawdź efekt koloryzacji - jeżeli jest zadowalający, spłucz nadmiar farby i wysusz włosy. W razie potrzeby wydłuż czas aplikacji farby.

Skład
Certified Organic Chamomile,  Certified Organic Rubia Cardifolia, Certified Organic Indigo leaves, Certified Organic henna leaves, Certified Organic Cassia Leaves, Certified Organic Amla, Certified Organic Fenugreek seeds, Certified Organic Brahmi Leaves.

Bezpieczenstwo
Wyłącznie do użytku zewnętrznego. Przechowywać poza zasięgiem dzieci. Nie zaleca się wdychania proszku koloryzującego, farbowania zranionej skóry głowy lub jeśli występuje uczulenie na jakikolwiek składnik ziołowy farby.
Zaleca się zabezpieczanie przed farbą oczu, odzieży, mebli oraz chłonnych materiałów. W razie rozlania produktu, należy go natychmiast spłukać zimną wodą. Jeśli farba dostanie się do oczu, należy je niezwłocznie przepłukać. Soczewki kontaktowe należy ściągnąć przed przepłukaniem oczu wodą. W razie jakichkolwiek wątpliwości, zaleca się wykonanie testu wrażliwości na skórze aby mieć pewność, że produkt nie wywołuje alergii.

Recenzje

Weryfikujemy nasze opinie. Tylko zarejestrowani Klienci, którzy kupili ten produkt, mogą wystawiać oceny i recenzje. Klienci mogą pozostawić pisemną recenzję i wystawić ocenę. Na stronie sklepu publikujemy zarówno pozytywne, jak i negatywne recenzje.
5 1
Nie jesteś zalogowany.
Dodawanie recenzji tylko dla zalogowanych użytkowników

 
wypełnij wszystkie pola

Pole nie wymagane

 
 
wypełnij wszystkie pola


 

ALL CONTENT COPYRIGHT © 2010 "STUDIO H". ALL RIGHTS RESERVED
REPRODUCTION OR REDISTRIBUTION WITHOUT PERMISSION IS STRICTLY FORBIDDEN