Strona internetowa www.matique.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.matique.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się tutaj. x
Galeria kosmetyków ekologicznych Matique
Ilość sztuk: 0
Wartość: 0,00 PLN
Skin Blossom - firma pochodząca z Wielkiej Brytanii, która wielokrotnie została nagrodzona za swoje osiągnięcia.

Sortuj:
W pełni organiczny krem, który ma specjalne właściwości, pielęgnacyjne regeneracyjne i odbudowujące delikatnej skóry wokół oczu.
czas realizacji: produkt chwilowo niedostępny
cena: 39,99 PLN
Pojemność: 15ml

Krem głęboko nawilżający i odżywiający skórę. Działa lekko przeciwzmarszczkowo. Posiada bogatą i lekką formułę, dzięki której łatwo się rozprowadza i wchłania. Z aloesem, olejem jojoba, masłem Shea i witaminą E. Data ważności: 30.04.2020r.
czas realizacji: produkt chwilowo niedostępny
cena: 49,99 PLN 24,99 PLN
Pojemność: 50ml

W pełni organiczna odżywka do włosów Skin Blossom zawiera olej z nasion drzewa Pracaxi, który działa naprawczo, nawilżająco, zmiękczająco i nabłyszczająco.
czas realizacji: produkt chwilowo niedostępny
cena: 44,99 PLN 26,99 PLN
Pojemność: 300ml


Ile na stronie:

Pole nie wymagane

 
 
wypełnij wszystkie pola

ALL CONTENT COPYRIGHT © 2010 "STUDIO H". ALL RIGHTS RESERVED
REPRODUCTION OR REDISTRIBUTION WITHOUT PERMISSION IS STRICTLY FORBIDDEN