Strona internetowa www.matique.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.matique.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się tutaj. x
Galeria kosmetyków ekologicznych Matique
Ilość sztuk: 0
Wartość: 0,00 PLN
Andalou Naturals
Wierzymy, że piękno jest wyborem. Piękno to Ty.

To, w jaki sposób myślisz,  jak się czujesz i co robisz. Piękno ma miejsce w różnych chwilach każdego dnia – w małych wyborach, których codziennie dokonujemy, a które po zsumowaniu, tworzą ogromną zmianę. Zdecyduj się na definowanie swojego piękna codziennym działaniem i pozostań mocna, jaśniejąca blaskiem i prawdziwa.

Jako pierwsza marka, która osiągnęła zweryfikowany status w projekcie Non-GMO, wierzymy, że uprawy genetycznie modyfikowane i zależność od pestycydów jakie tworzą, znajdują się w konflikcie z wellbeing zarówno ludzi jak i planety. Dlatego tworzymy formuły bez GMO, dobre dla wszystkich bazując na standardach, które odzwierciedlają to, co  w nas najlepsze. Nasze standardy odnośnie składników to również: bez glutenu, składniki organiczne, surowce pozyskiwane naturalnie, wegańskie, fair trade oraz zawsze crulety free.

Opowiadanie się po stronie konsumenta to nic nowego dla Stacy Kelly Egide oraz Marka Egide, założycieli Andalou Naturals. Przez ponad 30 lat, podążając za swoją wizją, tworzyli kategorię określającą marki, które zmieniły to w jaki sposób dziś świadomy konsument dokonuje wyborów zakupowych.

Pochodzenie słowa Andalou oznacza „Ścieżka Światła” i najlepiej odzwierciedla wizję czynienia dobrych rzeczy dla świata oraz wzbogacanie naszego życia odpowiedzialnymi produktami. 

Innowacja Andalou Naturals
Cechą wyróżniającą produkty Andalou Naturals jest zawartość super antyoksydacyjnego systemu chroniącego skórę przed działaniem wolnych rodników – owocowych komórek macierzystych.
PhytoCellTec® Fruit Stem Cells 

Komórki macierzyste jabłoni oraz winorośli dostarczają obronny antyoksydacyjnej dzięki opatentowanej technologii liposomalnej.

Certyfikowany organiczny BioActive Berry Complex

Antyoksydacyjna mieszanka super owoców bogatych w antocyjany takich jak jagody acai, goji, aronia aby umożliwić skórze uruchomienie jej własnych mechanizmów obronnych. 

Certyfikowany organiczny aloe vera

Wysoko skoncentrowany aby jeszcze bardziej wzmocnić działanie komórek macierzystych z innych super owoców, ultra nawilżający, kojący i odżywiający barierę ochronną skóry. 


 

ALL CONTENT COPYRIGHT © 2010 "STUDIO H". ALL RIGHTS RESERVED
REPRODUCTION OR REDISTRIBUTION WITHOUT PERMISSION IS STRICTLY FORBIDDEN