Strona internetowa www.matique.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.matique.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się tutaj. x
Galeria kosmetyków ekologicznych Matique
Ilość sztuk: 0
Wartość: 0,00 PLN

Naturalne i mineralne kosmetyki do makijażu


Linia ekologicznych kosmetyków do makijażu z pigmentami mineralnymi, które nie tylko podkreślą twoje naturalne piękno, ale w tym samym czasie będą jeszcze pielęgnować i chronić twoją skórę.

Formuła 5 w 1 stanowi doskonałe połączenie wielu zalet, dzięki którym cera stanie się doskonała. Uszkodzone opakowanie zewnętrzne.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 69,99 PLN 34,99 PLN
30 ml

Twoja tajna broń. Ta wegańska formuła nadająca połysk ustom, otula je mega nawilżeniem dla uzyskania najwyższego komfortu, pełni i zmysłowości. Uszkodzone opakowanie zewnętrzne.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 42,50 PLN 85,00 PLN
4 ml


Pole nie wymagane

 
 
wypełnij wszystkie pola
 

ALL CONTENT COPYRIGHT © 2010 "STUDIO H". ALL RIGHTS RESERVED
REPRODUCTION OR REDISTRIBUTION WITHOUT PERMISSION IS STRICTLY FORBIDDEN