Strona internetowa www.matique.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.matique.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się tutaj. x
Galeria kosmetyków ekologicznych Matique
Ilość sztuk: 0
Wartość: 0,00 PLN

Ekologiczne i naturalne kosmetyki do pielęgnacji ciała


Skóra naszego ciała to największy organ. Spełnia ważne funkcje życiowe. Reguluje temperaturę ciała, metabolizm i system nerwowy, oraz umożliwia nam cieszenie się zmysłem dotyku. Równoważy związek między naszym światem wewnętrznym i światem wokół nas. Podobnie jak nasza twarz, wymaga wysokiej jakości oczyszczania, nawilżania, i co najważniejsze ze wszystkiego, naszego dotyku.

Z olejkiem eterycznym z życiodrzewu, ekstraktem z ziarnopłonu, olejkiem eterycznym z niauli, lawendy, rozmarynu, tymianku, cząbru, geranium, lebiodki.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 40,00 PLN
Pojemność: 25 ml


Pole nie wymagane

 
 
wypełnij wszystkie pola
 

ALL CONTENT COPYRIGHT © 2010 "STUDIO H". ALL RIGHTS RESERVED
REPRODUCTION OR REDISTRIBUTION WITHOUT PERMISSION IS STRICTLY FORBIDDEN