Strona internetowa www.matique.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.matique.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się tutaj. x
Galeria kosmetyków ekologicznych Matique
Ilość sztuk: 0
Wartość: 0,00 PLN
MOOM swój początek zawdzięcza przypadkowi. Jinous Nouri w trakcie depilacji woskiem doznała poważnego poparzenia. Mając na uwadze dobro swoich dwóch dorastających córek i fakt, że depilacja jest standardem naszych czasów korzystając ze swojego chemicznego wykształcenia postanowiła stworzyć coś nowego, coś, czego nie wymyślił nikt inny wcześniej – idealne rozwiązanie dla niechcianych włosów, a przy tym 100% naturalne i zawsze bezpieczne także dla delikatnej skóry.

Sortuj:
Pierwszy profesjonalny zestaw depilacji cukrowej stworzony specjalnie do depilacji twarzy oraz delikatnych okolic: bikini i pach.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 39,00 PLN
Pojemność: 45 g

Zestaw do depilacji cukrowej z olejkiem Drzewa Herbacianego to formuła stworzona specjalnie dla skóry normalnej i wrażliwej. Działa znieczulająco i silnie antyseptycznie, oczyszcza z martwego naskórka, nie podrażnia.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 89,00 PLN
Pojemność: 170g

Różany zestaw do depilacji cukrowej to formuła stworzona specjalnie dla skóry suchej. Nie tylko idealnie i delikatnie depiluje ale również nawilża suchą skórę.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 89,00 PLN
Pojemność: 170 g

Zestaw do depilacji Lawendowy przeznaczony jest do skóry bardzo wrażliwej. Dzięki zawartości biologicznie czystej Lawendy działa kojąco i uspokajająco na skórę bardzo wrażliwą.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 89,00 PLN
Pojemność: 170 g

Zestaw akcesorów do depilacji cukrowej. Zestaw zawiera: 48 dużych pasków do depilacji. Akcesoria są wieloktrotnego użytku.
czas realizacji: produkt chwilowo niedostępny
cena: 27,00 PLN
 


Ile na stronie:

Pole nie wymagane

 
 
wypełnij wszystkie pola

ALL CONTENT COPYRIGHT © 2010 "STUDIO H". ALL RIGHTS RESERVED
REPRODUCTION OR REDISTRIBUTION WITHOUT PERMISSION IS STRICTLY FORBIDDEN