Strona internetowa www.matique.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.matique.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się tutaj. x
Galeria kosmetyków ekologicznych Matique
Ilość sztuk: 0
Wartość: 0,00 PLN
NJD Cosmetics
„Natura jest drogocenna, bogata w kolor, formę i wspaniałe zasoby; inspiruje wszystkie nasze kreacje”.

Francuska firma NJD od 25 lat zajmuje się produkcją kosmetyków do włosów opartych na roślinach, roślinnych ekstraktach oraz zapachach inspirowanych przez naturę. Oferuje delikatne produkty do pielęgnacji włosów, których składy oparte są o roślinne ekstrakty roślinne. Henny do włosów NJD zostały zainspirowane orientalną tradycją pielęgnacji włosów. Henna, pochodząca pierwotnie ze Wschodu, była od wieków wykorzystywana do koloryzacji i odżywiania włosów. Henny do włosów są produktami, które szanują, chronią i wzmacniają włosy.
Naturalny kolor włosów jest podkreślony i ożywiony dzięki hennom w proszku, które chronią strukturę włosów, dodają im witalności i połysku. Ponadto, henna ma działanie antyoksydacyjne i antybakteryjne oraz sprawia, że włosy lepiej się układają.

NJD Naturalna henna złoty blond
NJD naturalna henna miedziany
NJD Naturalna henna kasztan
NJD Naturalna henna brąz
NJD Naturalna henna czarny
NJD Naturalna henna kasztanowy brąz
NJD Naturalna henna mahoń
NJD Naturalna henna bezbarwna


- Henny do włosów w proszku NJD są delikatne i pielęgnują włosy. Henna jest od dawna  znana ze swojego dobroczynnego wpływu na włosy i skórę głowy. Ma właściwości wzmacniające i antyseptyczne. Zmiękcza włosy, dodaje im elastyczności, blasku i objętości.
- Henna NJD pochodząca z Egiptu lub Indii, jest starannie selekcjonowana i sprawdzana, wolna od metali ciężkich, p-Fenylenodiaminy (zwanej sztuczną henną, która może powodować tatuaże i prowadzić do alergii). Dla Waszego bezpieczeństwa, niezależne wyspecjalizowane laboratoria bają  produkty NJD. Henna jest tworzona w taki sposób aby umożliwić łatwą aplikację i optymalne rezultaty  koloryzacji.
-Henna nie ingeruje w strukturę włosa 

ALL CONTENT COPYRIGHT © 2010 "STUDIO H". ALL RIGHTS RESERVED
REPRODUCTION OR REDISTRIBUTION WITHOUT PERMISSION IS STRICTLY FORBIDDEN