Strona internetowa www.matique.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.matique.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się tutaj. x
Galeria kosmetyków ekologicznych Matique
Ilość sztuk: 0
Wartość: 0,00 PLN
Zoya Goes Pretty
W Zoya Goes Pretty wierzymy, że życie wygrywa w postaci czystej natury i jej prostych, a jednocześnie  najdoskonalszych projektów. Dlatego stworzyliśmy nasze produkty do pielęgnacji używając w 100% surowych, nierafinowanych i organicznych maseł. Połączyliśmy je w temperaturze poniżej 40° aby dać Ci unikalną, a jednocześnie prostą pielęgnację. Nasze mieszanki maseł do pielęgnacji są w 100% surowe, nierafinowane i organiczne – zachowują więc wszystkie najbardziej odżywcze składniki, tak jak w pierwotnym zamyśle natury.

W każdej mieszance Zoya znajdują się tylko dwa rodzaje maseł:
Wierzymy w prostą i czystą pielęgnację. Dlatego w każdym opakowaniu Zoya połączyliśmy tylko dwa rodzaje maseł. Wszystkie nasze mieszanki są starannie selekcjonowane i łączone poniżej 40° aby dać Twojej skórze odżywcze składniki, których potrzebuje.

100% organiczne, 100% nierafinowane

Nasze masła są organiczne i nierafinowane. Bez przetwarzania, bez toksycznych chemikaliów, tylko najprostsza
i najczystsza kombinacja maseł – najlepsza zarówno do twarzy jak i ciała.

Pochodzenie składników:
Cenimy ojczyste rośliny i wspieramy lokalnych producentów.
- Dzika róża, Lawenda & Olejek Różany z Bułgarii
- Organiczne, nierafinowane masło shea z Ghany
- Masło kakaowe z Peru
- Olejek Arganowy z MarokoBESTSELLERY

 

ALL CONTENT COPYRIGHT © 2010 "STUDIO H". ALL RIGHTS RESERVED
REPRODUCTION OR REDISTRIBUTION WITHOUT PERMISSION IS STRICTLY FORBIDDEN