Strona internetowa www.matique.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.matique.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się tutaj. x
Galeria kosmetyków ekologicznych Matique
Ilość sztuk: 0
Wartość: 0,00 PLN
Francuska marka ekokosmetyków Acorelle powstała w 2005r. Skład marki tworzą organiczne perfumy, produkty do depilacji i pielęgnacji. Acorelle to w pełni naturalne i innowacyjne kosmetyki, które przyjemnie się użytkuje. Zostały stworzone z wszelkimi zasadami uszanowania środowiska naturalnego i lokalnego.

Sortuj:
W 100% naturalna, organiczna woda perfumowana o aromatycznych nutach cytryny i bergamotki. Kojący i relaksujący zapach, który przyniesie Ci spokój i odprężenie.
czas realizacji: od: 4 do: 8 dni
cena: 139,90 PLN
Pojemność: flakon 50 ml z atomizerem

W 100% naturalna, organiczna woda perfumowana łącząca w sobie elegancję róży z owocowymi nutami maliny. Kobiecy, romantyczny zapach, który przywraca wewnętrzną równowagę i dodaje entuzjazmu.
czas realizacji: od: 4 do: 8 dni
cena: 139,90 PLN
Pojemność: flakon 50 ml z atomizerem

W 100% naturalna, organiczna woda perfumowana Acorelle o świeżych, orzeźwiających i energetyzujących nutach. Idealna propozycja, jeśli tęsknisz za zapachem wiosennej świeżości.
czas realizacji: od: 4 do: 8 dni
cena: 139,90 PLN
Pojemność: flakon 50 ml z atomizerem


Ile na stronie:

Pole nie wymagane

 
 
wypełnij wszystkie pola

ALL CONTENT COPYRIGHT © 2010 "STUDIO H". ALL RIGHTS RESERVED
REPRODUCTION OR REDISTRIBUTION WITHOUT PERMISSION IS STRICTLY FORBIDDEN