Strona internetowa www.matique.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.matique.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się tutaj. x
Galeria kosmetyków ekologicznych Matique
Ilość sztuk: 0
Wartość: 0,00 PLN
ARGILETZ S.A. istnieje od blisko 60-ciu lat. Jej założycielem jest Jean Hertz - pasjonat - a dzisiaj niepodważalny światowy lider w dziedzinie glinek. Jako pierwszy w latach 50-tych we współpracy z lekarzami i instytutami badawczymi podjął badania naukowe nad właściwościami glinek. Firma ARGILETZ do produkcji swoich wyrobów wykorzystuje glinki najwyższej jakości, najbardziej czyste. Glinki suszone są na słońcu, co dodaje im energii - stąd "słoneczne glinki".

Sortuj:
Mydło wyszczuplające na bazie glinki zielonej i alg brunatnych. To 100% naturalne mydło, o wysokiej wydajności, stanowi bogactwo mikro i makroelementów.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 29,00 PLN
Pojemność: 100 g

Glinka zielona w postaci granulek jest doskonała do kąpieli oraz okładów na ciało. W kosmetyce profesjonalnej glinka przeznaczona jest do użytku zewnętrznego, a używana również do zabiegów formowania sylwetki Body Wrap.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 34,99 PLN
 

Profilaktyczna pasta do zębów z szałwią BIO na bazie glinki zielonej, bogata w mikro i makroelementy oraz minerały.
czas realizacji: produkt chwilowo niedostępny
cena: 38,50 PLN
Pojemność: 75 ml

Glinka żółta znakomicie, w sposób łagodny, oczyszcza cerę i doskonale ją remineralizuje, rewitalizuje i reguluje. Ma właściwości złuszczające i stymulujące, dzięki czemu wspiera dotlenienie komórek. Pobudza krążenie nadając skórze blask.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 25,90 PLN
Pojemność: 100g

Argiletz profilaktyczna pasta do zębów BIO z rozmarynem na bazie glinki zielonej, bogata w mikro i makroelementy oraz minerały. Pasta wzmacnia dziąsła i zmniejsza nadwrażliwość, doskonale czyści, zwalcza paradontozę, stany zapalne i choroby przyzębia.
czas realizacji: od: 4 do: 8 dni
cena: 52,26 PLN
75 ml


Ile na stronie:

Pole nie wymagane

 
 
wypełnij wszystkie pola

ALL CONTENT COPYRIGHT © 2010 "STUDIO H". ALL RIGHTS RESERVED
REPRODUCTION OR REDISTRIBUTION WITHOUT PERMISSION IS STRICTLY FORBIDDEN