Strona internetowa www.matique.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.matique.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się tutaj. x
Galeria kosmetyków ekologicznych Matique
Ilość sztuk: 0
Wartość: 0,00 PLN
Balm Balm Zestaw 3 organicznych muślinowych chusteczek
Balm Balm 5060096551300 matique-812
cena: 41,99 PLN

W tym VAT: 23%

czas realizacji: 1 dzień

ID produktu: 812

41.99 41.99 PLN 1
 

Opis produktu

Organiczne, cienkie i delikatne chusteczki z bawełnianego muślinu uczynią Twój codzienny rytuał oczyszczania i demakijażu jeszcze przyjemniejszym. Pozostawią skórę dogłębnie oczyszczoną i dopieszczoną, schnąc błyskawicznie pomiędzy poszczególnymi użyciami.

Recenzje

, Legnica
OCENA:
Bardzo dobre
W moim przypadku odczucia co do chusteczek są bardzo dobre, makijaż usuwam bez problemu, a przy tym wykonuję przyjemny peeling. Jeśli chodzi o grubość/cienkość - dla mnie są idealne. Używałam wcześniej ściereczek innej marki i Balm Balm uważam za zdecydowanie lepszej jakości.
, Kielce
OCENA:
Średnie
Tak jak poprzedniczka uważam, że ściereczki są za cienkie. Na pewno lepiej usuwają zanieczyszczenia z twarzy ale ciężko się je używa, ja się nauczyłam.
, Lublin
OCENA:
Średnie
Sciereczki są zbyt cienkie. Zle sie nimi oczyszcza twarz. Po namoczeniu są jak papier, a nie jak bawelna.
3 3
Nie jesteś zalogowany.
Dodawanie recenzji tylko dla zalogowanych użytkowników

 
wypełnij wszystkie pola

Pole nie wymagane

 
 
wypełnij wszystkie pola
 

ALL CONTENT COPYRIGHT © 2010 "STUDIO H". ALL RIGHTS RESERVED
REPRODUCTION OR REDISTRIBUTION WITHOUT PERMISSION IS STRICTLY FORBIDDEN