Strona internetowa www.matique.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.matique.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się tutaj. x
Galeria kosmetyków ekologicznych Matique
Ilość sztuk: 0
Wartość: 0,00 PLN
EcoControl jest międzynarodową instytucją, która certyfikuje między innymi naturalne i organiczne kosmetyki zgodnie ze standardami BDIH, COSMOS i NaTrue. Za zasadami EcoControl stoi doświadczenie Dr Joachima Banzhafa, Dyrektora EcoControl. Pełni on również funkcję szefa inspekcji i organu certyfikującego kosmetyki naturalne BDIH. W sektorze certyfikacji organicznej ma on ponad 15 lat doświadczenia międzynarodowego, dzięki inspekcjom przeprowadzanym na całym świecie.

Sortuj:
Zapewnia skórze głębokie oczyszczanie porów, a przy tym jej nie wysusza. Formuła żelu opiera się na ekstraktach z ziół, jak rumianek, szałwia, aloes oraz pantenol. Efekt stosowania: fascynująco jasna, świeża cera.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 36,00 PLN
Pojemność: 150 ml

Przeznaczony do twarzy i ciała, nadaje kolor naturalnej opalenizny. Zawiera wysokiej jakości olejki roślinne (m.in. sezamowy i arachidowy) oraz prowitaminę B5, które intensywnie pielęgnują skórę, dodając jej elastyczności i gładkości.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 50,00 PLN
Pojemność: 75 ml


Ile na stronie:

Pole nie wymagane

 
 
wypełnij wszystkie pola

ALL CONTENT COPYRIGHT © 2010 "STUDIO H". ALL RIGHTS RESERVED
REPRODUCTION OR REDISTRIBUTION WITHOUT PERMISSION IS STRICTLY FORBIDDEN