Strona internetowa www.matique.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.matique.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się tutaj. x
Galeria kosmetyków ekologicznych Matique
Ilość sztuk: 0
Wartość: 0,00 PLN
Etamine du Lys Organiczny płyn do mycia sałat owoców i warzyw
cena: 29,99 PLN

W tym VAT: 23%

czas realizacji: produkt chwilowo niedostępny
Pojemność: 500 ml

ID produktu: 3999

certyfikaty produktu:

Opis produktu

Organiczny płyn do mycia sałat, warzyw i owoców. Skutecznie zmywa wszelkie zanieczyszczenia. Formuła płynu doskonale usuwa zabrudzenia fizyczne i chemiczne, ziemię, mikroorganizmy oraz pozostałości nawozów. Blokuje namnażanie sie bakterii. 

Stosowanie
Wstrząśnij butelke przed użyciem. Warzywa i owoce należy umyć bezpośrednio gąbką z preparatem po czym należy spłukać wodą. Lub owoce i warzywa można umyć w roztworze produktu: na 1,5 litra wody nalezy wlać łyżeczkę produktu. Po czym spłukać wodą.

Skład

<5% surfaktanty niejonowe (na bazie kokosa i cukrów), zawiera także: wodę, sodę (sodium bicarbonate), regulator kwasowości (potassium hydroxide).
* 99,9% składników pochodzenia naturalnego

Ostrzeżenie:
Produkt należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. W przypadku połknięcia niezwłocznie skontaktować się z lekarzem i, jeśli to możliwe, okazać lekarzowi opakowanie produktu. Stosować zalecane ilości płynu, dbając tym samym o środowisko.

Recenzje

, Warszawa
OCENA:
Polecam
Skutecznie domywa warzywa i owoce, łatwo się spłukuje nie zostawiając osadu ani zapachu.
Nie jesteś zalogowany.
Dodawanie recenzji tylko dla zalogowanych użytkowników

 
wypełnij wszystkie pola

Pole nie wymagane

 
 
wypełnij wszystkie pola
 

ALL CONTENT COPYRIGHT © 2010 "STUDIO H". ALL RIGHTS RESERVED
REPRODUCTION OR REDISTRIBUTION WITHOUT PERMISSION IS STRICTLY FORBIDDEN