Strona internetowa www.matique.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.matique.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się tutaj. x
Galeria kosmetyków ekologicznych Matique
Ilość sztuk: 0
Wartość: 0,00 PLN
Przyznawany jest dla produktów ekologicznych w Unii Europejskiej. Gwarantuje, że produkt w co najmniej 95% procentach jest naturalny, a do jego produkcji nie użyto żadnych sztucznych ulepszaczy oraz składników, które są modyfikowane genetycznie (GMO). Gwarantuje, że producent nie stosuje na roślinach szkodliwych chemikaliów oraz dba o środowisko naturalne np., oszczędza energię. Euroliść przedstawia gwiazdki Unii Europejskiej ułożone w kształcie liścia jest to symbol Natury i Europy.

Sortuj:
Szampon jest odpowiedni do każdego typu włosów i może być stosowany przez wszystkich członków rodziny. Wzbogacony aloesem znanym ze swoich właściwości nawilżających i kojących, został tak opracowany aby nie szczypać w oczy.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 59,90 PLN
Pojemność: 1 L


Ile na stronie:

Pole nie wymagane

 
 
wypełnij wszystkie pola

ALL CONTENT COPYRIGHT © 2010 "STUDIO H". ALL RIGHTS RESERVED
REPRODUCTION OR REDISTRIBUTION WITHOUT PERMISSION IS STRICTLY FORBIDDEN