Strona internetowa www.matique.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.matique.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się tutaj. x
Galeria kosmetyków ekologicznych Matique
Ilość sztuk: 0
Wartość: 0,00 PLN
GreenAware jest niezależną irlandzką firmą rodzinną. Od ponad 10 lat dostarczają ekologiczne, pozbawione plastiku rozwiązania w zakresie odpadów, pomagając zmniejszyć zużycie plastiku. Misją GreenAware jest zastąpienie plastikowych artykułów jednorazowego użytku zrównoważoną alternatywą.

Sortuj:
Kompostowalne worki idealne do pedałowego kosza na śmieci w kuchni. Worki są 100% kompostowalne wykonane na bazie skrobi ziemniaczanej. Należy je przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
czas realizacji: produkt chwilowo niedostępny
cena: 9,70 PLN
Pojemność: 25L x 10 sztuk

Kompostowalne worki idealne do odpadów ogrodowych, np. trawy, liści, chwastów itp. Worki są 100% kompostowalne wykonane na bazie skrobi ziemniaczanej. Należy je przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
czas realizacji: od: 4 do: 8 dni
cena: 19,99 PLN
Pojemność: 150 L x 3

Worki kompostowalne idealne do koszów typu Caddy Bin w kuchni. W 100% kompostowalne, wykonane na bazie skrobi ziemniaczanej.
czas realizacji: od: 4 do: 8 dni
cena: 8,99 PLN
Pojemność: 12L x 14 sztuk

Kompostowalne worki idealne do kosza na śmieci SWING w kuchni. Worki są 100% kompostowalne wykonane na bazie skrobi ziemniaczanej. Należy je przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 9,70 PLN
Pojemność: 60L x 5 sztuk

Kompostowalne worki idealne do domowego, zewnętrznego kosza na śmieci. Worki są 100% kompostowalne wykonane na bazie skrobi ziemniaczanej.
czas realizacji: od: 4 do: 8 dni
cena: 10,99 PLN
Pojemność: 140L x 3 sztuki

Kompostowalne worki idealne do większych, domowych zewnętrznych koszów na śmieci. Worki są 100% kompostowalne wykonane na bazie skrobi ziemniaczanej. Należy je przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
czas realizacji: od: 4 do: 8 dni
cena: 16,50 PLN
Pojemność: 240L x 3 sztuki

Kompostowalne worki na psie odpady. Worki są 100% kompostowalne wykonane na bazie skrobi ziemniaczanej.
czas realizacji: od: 4 do: 8 dni
cena: 10,50 PLN
Pojemność: 30 worków


Ile na stronie:

Pole nie wymagane

 
 
wypełnij wszystkie pola

ALL CONTENT COPYRIGHT © 2010 "STUDIO H". ALL RIGHTS RESERVED
REPRODUCTION OR REDISTRIBUTION WITHOUT PERMISSION IS STRICTLY FORBIDDEN