Strona internetowa www.matique.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.matique.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się tutaj. x
Galeria kosmetyków ekologicznych Matique
Ilość sztuk: 0
Wartość: 0,00 PLN

Sortuj:
Torebki na kanapki i przekąski. Wytrzymałe, ekologiczne oraz kompostowalne. Torebki są papierowe, nie powlekane woskiem. Można używać ich w kuchenkach mikrofalowych.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 19,50 PLN
Pojemność: 48 sztuk, wymiary: 19 cm x 16,2 cm x 5,7 cm

Podpałka do kominka, grilla i ogniska składa się z drewna FSC oraz oleju roślinnego niemodyfikowanego genetycznie. Posiadają długi okres trwałości, nie wydzielają nieprzyjemnych zapachów, nie wysychają.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 9,99 PLN
Pojemność: 28 szt.

Papierowe foremki If You Care wykonano z niebielonej pulpy celulozowej (wolnej od chloru). Są kompostowalne w przydomowych kompostownikach.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 11,80 PLN
Pojemność: 60 sztuk

Papier w rolce do pieczenia ciast, ciasteczek, pizzy czy warzyw. W pełni kompostowalny, niebielony.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 15,50 PLN
Pojemność, wymiary: 3,3 m3 (10 m x 33 cm)


Ile na stronie:

Pole nie wymagane

 
 
wypełnij wszystkie pola

ALL CONTENT COPYRIGHT © 2010 "STUDIO H". ALL RIGHTS RESERVED
REPRODUCTION OR REDISTRIBUTION WITHOUT PERMISSION IS STRICTLY FORBIDDEN