Galeria kosmetyków ekologicznych Matique
Ilość sztuk: 0
Wartość: 0,00 PLN
John Masters Organics
Kosmetyki John Masters Organics to doskonałe połączenie skuteczności działania, czystości składu i komfortu użytkowania. Linia została stworzona przez uznanego stylistę gwiazd, które są stałymi bywalczyniami jego salonu mieszczącego się w SoHo w Nowym Yorku.
Kosmetyki tej marki są niewątpliwie ewenementem na światowym rynku produktów do pielęgnacji ciała i włosów.

Doskonała skuteczność John Masters Organic zyskała sobie uznanie i wiernych sympatyków nie tylko w środowisku gwiazd kina i show biznesu, ale także wśród wielu profesjonalnych salonów fryzjerskich na całym świecie.

Do grona wielbicieli produktów John Masters Organic należą m.in.: Ophra Winphrey, Sarah Jessica Parker, Sandra Bullock, Alicia Silverstone.

Cechami wyróżniającymi kosmetyki John Masters Organic spośród innych produktów organicznych są przede wszystkim: ich profesjonalne działanie – zwłaszcza w przypadku produktów do włosów, wyjątkowo atrakcyjne i interesujące kompozycje zapachowe uzyskiwane z naturalnych olejków eterycznych, szybko widoczne efekty pielęgnacyjne i oczyszczające.

Przełomowe spojrzenie na pielęgnację włosów poprzez wyeliminowanie szkodliwych i agresywnych składników myjących (zwłaszcza sodium lauryl sulfate) powszechnie stosowanych w mydłach i szamponach oraz zastąpienie składnikami naturalnymi najczęściej stosowanego w celu dodania włosom objętości i blasku silikonu, który jednak mocno obciąża i zanieczyszcza strukturę włosów.

Tylko dzięki naturalnym substancjom myjącym, odżywiającym i pielęgnującym Twoje włosy będą oczyszczone, właściwie odżywione i pełne naturalnego blasku.
Proces oczyszczania i regeneracji, w zależności od stopnia zanieczyszczenia i uszkodzenia struktury włosów może trwać do 3 tygodni i powinien być wspomagany doskonale skomponowanymi balsamami i odżywkami John Masters Organic dla różnych rodzajów włosów.
Ważne jest to zwłaszcza w początkowym okresie stosowania szamponów, gdy włosy pozbawione zostaną sztucznych substancji nabłyszczających (silikonów). Wszystkie szampony i balsamy ją również doskonałe dla włosów farbowanych i poddanych trwałej ondulacji.

Przełom w stylizacji włosów czyli zastąpienie agresywnych lakierów, żeli i past do włosów, które ingerując w strukturę włosów niszczą ją, mocno obciążają i często są przyczyną powstawania łupieżu.

Alternatywą John Masters Organics dla tych produktów są kosmetyki o naturalnym składzie, które nie tylko doskonale utrwalają i stylizują fryzurę, ale posiadają również właściwości odżywiające, pielęgnacyjne i lecznicze dostarczając włosom wszelkich potrzebnych im składników. Produkty do stylizacji włosów są idealne również dla włosów farbowanych i poddanych trwałej ondulacji.

Dla Twojej twarzy i ciała John Masters Organics proponuje wykonane z najwyższej jakości składników naturalnych kremy, serum, maski, balsamy i produkty myjąco – oczyszczające.
Konnwencjonalne i naszpikowane chemią kremy i balsamy, sporządzone na bazie tanich olejów parafinowych, wazelin i silikonów, które całkowicie blokują dostęp do skóry aktywnych składników, posiadają znikomą wartość odżywiającą i pielęgnującą.

Alternatywą dla nich są niezwykłe kosmetyki organiczne John Masters Organic. Te znakomite produkty, nie zawierające szkodliwych parabenów, wykonane na bazie naturalnych olejów roślinnych uwalniają do wnętrza skóry wszystkie zawarte w sobie substancje odżywcze, dodając skórze blasku i urody. Ich naturalny, bogaty w składniki odżywcze skład nie powoduje powstawania uczuleń, uczucia pieczenia ani wysuszenia.

Super Naturalne Piękno!

Określa Ciebie, Twoje ciało i włosy, które otrzymując od Ciebie najlepszą z możliwych pielęgnację odwdzięczają Ci się naturalnym zdrowiem, blaskiem i pięknem.

Kosmetyki nie są testowane na zwierzętach.

Firma wspierana jest przez PETA, z produktów zwierzęcych używany jest tylko miód i wosk pszczeli.

 

ALL CONTENT COPYRIGHT © 2010 "STUDIO H". ALL RIGHTS RESERVED
REPRODUCTION OR REDISTRIBUTION WITHOUT PERMISSION IS STRICTLY FORBIDDEN