Strona internetowa www.matique.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.matique.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się tutaj. x
Galeria kosmetyków ekologicznych Matique
Ilość sztuk: 0
Wartość: 0,00 PLN
Khadi Color Prep Ziołowa baza do dwuetapowej koloryzacji włosów
Khadi 4260672890217 matique-6080
Marka: Khadi
cena: 44,90 PLN

W tym VAT: 23%

czas realizacji: 1 dzień
Pojemność: 100 g (2 saszetki po 50 g)

ID produktu: 6080

44.90 44.90 PLN 2
 

Opis produktu

Ziołowa henna do włosów Color Prep ma za zadanie przygotować włosy do dwuetapowej koloryzacji i sprawić, że uzyskany odcień będzie piękny i wyjątkowy. Sprawdzi się w szczególności, gdy kolor zmieniany jest z bardzo jasnego lub siwego na ciemny.

Stosowanie
Umyj włosy szamponem.
W razie potrzeby użyj maski do włosów, aby usunąć wszelkie syntetyczne pozostałości, pozostawione na włosach przez farby chemiczne, produkty do stylizacji lub kosmetyki na bazie silikonu. 
Wymieszaj khadi Color Prep z ciepłą wodą (80°C) aż do uzyskania gładkiej, kremowej konsystencji. Odczekaj do uzyskania komfortowej dla Ciebie temperatury.

Ostrożnie nałóż na włosy, identycznie jak podczas aplikacji ziołowych farb khadi.

Twoje włosy są gotowe do farbowania ulubionym odcieniem khadi!Pozostaw khadi Color Prep na 60 minut, a następnie dokładnie spłucz wodą.

Skład
Cassia auriculata leaf powder, Lawsonia inermis leaf powder, Ziziphus jujuba leaf powder, Ziziphus spina-christi leaf powder.

100 % składników z kontrolowanych upraw organicznych

Recenzje

5 1
Nie jesteś zalogowany.
Dodawanie recenzji tylko dla zalogowanych użytkowników

 
wypełnij wszystkie pola

Pole nie wymagane

 
 
wypełnij wszystkie pola
 

ALL CONTENT COPYRIGHT © 2010 "STUDIO H". ALL RIGHTS RESERVED
REPRODUCTION OR REDISTRIBUTION WITHOUT PERMISSION IS STRICTLY FORBIDDEN