Strona internetowa www.matique.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.matique.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się tutaj. x
Galeria kosmetyków ekologicznych Matique
Ilość sztuk: 0
Wartość: 0,00 PLN
Laboratoire Altho Organiczny olejek eteryczny anyż
cena: 29,90 PLN 9,90 PLN

W tym VAT: 23%

czas realizacji: 1 dzień
Pojemność: 10 ml

ID produktu: 4063

certyfikaty produktu:

Opis produktu

Olejek eteryczny z anyżu jest polecany w aromaterapii przy problemach związanych z oddychaniem takich jak: przeziębienie, astma, bronchit, zapalenie zatok itd. W tradycyjnej medycynie olejek z anyżu jest stosowany na różnego rodzaju dolegliwości żołądkowe. Data ważności: 10.2019r.

Stosowanie
Masaż: 2-3 krople na 15 ml oleju roślinnego.
W przypadku bólów jelitowych lub menstruacyjnych po wymieszaniu 2 krople olejku z anyżu z 20 kroplami oleju roślinnego można masować dół brzucha 2 x dziennie.
W przypadku aromaterapii – dyfuzji olejek z anyżu polecany jest w przypadku przeziębienia i uporczywego kaszlu.

Skład
Illicium verum *
*z rolnictwa ekologicznego
Kraj pochodzenia: Wietnam

Środki ostrożności:
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Unikać kontaktu z oczami. Nie jest zalecany dla dzieci poniżej 3 lat i kobiet w ciąży lub karmiących. Nie stosować na skórę przed ekspozycją na słońce. Nie stosować na skórę w czystej postaci.

Ważne:
Informacje na temat olejków eterycznych za pośrednictwem tej strony są wydawane dla celów informacyjnych. Nie mogą w żaden sposób zastąpić porady udzielonej przez lekarza. Jeśli chcesz stosować olejki eteryczne do użytku terapeutycznego lub chciałbyś uzyskać więcej informacji na temat olejków eterycznych, należy skonsultować się z lekarzem.
Przechowywanie: Olejki eteryczne, szczególnie po otwarciu, należy przechowywać szczelnie zamknięte w ciemnym, nienasłonecznionym i chłodnym miejscu.

Recenzje

Nie jesteś zalogowany.
Dodawanie recenzji tylko dla zalogowanych użytkowników

 
wypełnij wszystkie pola

Pole nie wymagane

 
 
wypełnij wszystkie pola
 

ALL CONTENT COPYRIGHT © 2010 "STUDIO H". ALL RIGHTS RESERVED
REPRODUCTION OR REDISTRIBUTION WITHOUT PERMISSION IS STRICTLY FORBIDDEN