Strona internetowa www.matique.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.matique.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się tutaj. x
Galeria kosmetyków ekologicznych Matique
Ilość sztuk: 0
Wartość: 0,00 PLN
MÁDARA Dwustronny aplikator do makijażu brwi i oczu
MÁDARA 4752223000942 matique-5102
Marka: MÁDARA
cena: 75,01 PLN
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 69,00 PLN

W tym VAT: 23%

czas realizacji: 1 dzień

ID produktu: 5102

75.01 75.01 PLN 3
 

Opis produktu

Stwórz wszystko, od delikatnych kresek po najodważniejsze brwi, z tym dwustronnym aplikatorem. Ukształtuj brwi używając ultra cienkiej, skośnej szczoteczki. Wyszczotkuj, układaj i poprawiaj dzięki okrągłej wbudowanej szczotce. Zapewnia ogromna precyzję i kontrolę, pomaga w mieszaniu różnych produktów do makijażu, zmiękcza wygląd eyelinera i dodaje linearnych akcentów ogólnemu wyglądowi. Idealna do aplikacji Pomady do Brwi MÁDARA.

Zrobiona z włókien syntetycznych, w 100% wegańska, bez włosia odzwierzęcego. Idealne narzędzie, którym będziesz się cieszyć latami.

Czyścić wodą z mydłem po każdym użyciu.


Recenzje

5 1
Nie jesteś zalogowany.
Dodawanie recenzji tylko dla zalogowanych użytkowników

 
wypełnij wszystkie pola

Pole nie wymagane

 
 
wypełnij wszystkie pola
 

ALL CONTENT COPYRIGHT © 2010 "STUDIO H". ALL RIGHTS RESERVED
REPRODUCTION OR REDISTRIBUTION WITHOUT PERMISSION IS STRICTLY FORBIDDEN