Strona internetowa www.matique.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.matique.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się tutaj. x
Galeria kosmetyków ekologicznych Matique
Ilość sztuk: 0
Wartość: 0,00 PLN
NaTrue czyli Europejskie Ugrupowanie Interesów Producentów Kosmetyków Naturalnych i Organicznych ma na celu ochronę najwyższych standardów dla kosmetyków naturalnych i ich składników. Komtiet NaTrue wprowadził trzy poziomy certyfikacji kosmetyków naturalnych i organicznych oraz trzy znaki graficzne służące ich rozróżnieniu. Kosmetyki organiczne nie mogą zawierać w swoim składzie m.in. pochodnych przetwórstwa ropy naftowej, syntetycznych barwników i aromatów, konserwantów nieidentycznych z naturalnymi.

Sortuj:
Olej karanja i wyciąg z białej herbaty zapewniają wymagającej skórze wokół oczu wyjątkowo intensywną pielęgnację.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 59,90 PLN
Pojemność: 15 ml

Krem na noc o działaniu przewzmarszczkowym i regenerującym. Doskonała kuracja odmładzająca dzięki synergicznemu działaniu fitokolagenu.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 65,00 PLN
Pojemność: 50 ml

Działanie przeciwrodnikowe białej herbaty i wzmacniające oraz nawilżające działanie oleju karanja pozwala osiągnąć efekt gładkiej skóry twarzy. Dzięki starannie dobranym składnikom tworzącym unikalną recepturę.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 59,90 PLN
Pojemność: 30 ml

Krem na dzień o działaniu silnie przeciwzmarszczkowym wygładza i uelastycznia skórę. Olej karanja dba o odpowiednią pielęgnację i uczucie komfortu po aplikacji, zaś wyciąg z białej herbaty zapewnia naturalną ochronę przed promieniowaniem UV.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 59,90 PLN
Pojemność: 30 ml

Cenne wyciągi z wanilii, kokosa i kakao pielęgnują skórę pozostawiając ją gładką i delikatną.
czas realizacji: od: 4 do: 7 dni
cena: 28,90 PLN
Pojemność: 150 ml

Do łagodnej i orzeźwiającej pielęgnacji wrażliwej i suchej skóry. Nie zawiera alkoholu.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 46,80 PLN
Pojemność: 125 ml


Ile na stronie:

Pole nie wymagane

 
 
wypełnij wszystkie pola

ALL CONTENT COPYRIGHT © 2010 "STUDIO H". ALL RIGHTS RESERVED
REPRODUCTION OR REDISTRIBUTION WITHOUT PERMISSION IS STRICTLY FORBIDDEN