Strona internetowa www.matique.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.matique.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się tutaj. x
Galeria kosmetyków ekologicznych Matique
Ilość sztuk: 0
Wartość: 0,00 PLN
Odylique
Odyl" oznacza "siłę lub moc natury". Zatem Odylique jest bardzo stosowną nazwą dla produktów o naprawdę wysokiej skuteczności w pielęgnacji skóry, odzwierciedlających zawarty w nich "geniusz natury".


Co odróżnia Odylique od innych organicznych lub naturalnych marek na rynku?

Produkty Odylique są niemal w 100% organiczne, jednak dzięki zastosowaniu najnowszych technologii, wieloletnim pracom badawczo-naukowym oraz 30-letniemu wsparciu użytkowników, w stosowaniu są łatwe i przyjemne. Założycielka firmy Margaret Weeds wykorzystała swoje zamiłowanie w dążeniu do perfekcji, tworząc kosmetyki o bardzo wysokiej jakości z naturalnych składników. Kosmetyki te, są niezwykle skuteczne mają wyrafinowane formuły, które spełniają wymagania życia w 21 wieku.

Ponadto, większość użytkowników ma wrażliwą, alergiczną skórę, zatem celem stało się stworzenie kosmetyków, których formuły zawierają wyłącznie najlepsze naturalne składniki. Część naturalnych składników została celowo pominięta aby jak najbardziej zmniejszyć ryzyko wystąpienia reakcji alergicznych. Te składniki to m.in.: pszenica , oleje z drzew orzechowych, soja i produkty mleko pochodne.

Produkty Odylique wyróżnia także to, że wszystkie wykonywane są we własnym zakładzie produkcyjnym (w Suffolk). Oznacza to, że są one naprawdę wyjątkowe, oraz że jest sprawowana pełna kontrola nad jakością i świeżością produktów.

Jednym z celów stworzenia Odylique, jest zaznajomienie większej grupy potencjalnych klientów z naturalną pielęgnacją, dotarcie do mniej „eko-świadomych” odbiorców. W tym celu na nowych opakowaniach podkreślone są główne substancje czynne oraz znajduje się wyjaśnienie jakie jest ich działanie i właściwości. Na przykład, "granat -wygładzanie" lub "aloes-szybka regeneracja". Lista składników podana jest prostym językiem angielskim, aby było łatwo zrozumiałe, co dokładnie znajduje się w produktach. Dla klientów cierpiących na alergie dodane są informacje o tym, że produkty wolne są od zawartości np. pszenicy, olejów z drzew orzechowych, nabiału lub soi. Składników tych oczywiście nigdy nie było w kosmetykach ale teraz pojawiła się wyraźna informacja. Podkreślone zostało także, że wszystkie produkty są w 100% pochodzenia naturalnego.

Ulepszone także zostały opakowania, m.in.: szampony i płyny są w butelce z pompką lub tubie dzięki czemu łatwiej je dozować, dostosowane są dla wszystkich grup wiekowych i stopnia sprawności. Superowocowy koncentrat ma wspaniałą szklaną buteleczkę z pipetą do precyzyjnego dawkowania.

 

ALL CONTENT COPYRIGHT © 2010 "STUDIO H". ALL RIGHTS RESERVED
REPRODUCTION OR REDISTRIBUTION WITHOUT PERMISSION IS STRICTLY FORBIDDEN