Strona internetowa www.matique.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.matique.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się tutaj. x
Galeria kosmetyków ekologicznych Matique
Ilość sztuk: 0
Wartość: 0,00 PLN
ONLYBIO to ekologiczna marka, która posiada takie wartości jak: odpowiedzialność, ekologiczne życie, rodzina, jakość, ekorozwój i edukacja oraz przyjaźń do Matki Ziemi i zwierząt.

Sortuj:
Balsam do ciała hipoalergiczny. Stworzony z troską o skórę skłonną do podrażnień, alergii oraz z AZS. Dogłębnie nawilża i pielęgnuje skórę. Łagodzi podrażnienia.
czas realizacji: produkt chwilowo niedostępny
cena: 34,99 PLN
Pojemność: 200 ml

Szampon do włosów suchych i zniszczonych. Delikatny olej z rzepaku zatrzymuje wilgoć, wzmacnia, dodaje blasku, domyka łuski włosów wygładzając je, dzięki czemu stają bardziej elastyczne, puszyste i miękkie. Produkt wegański.
czas realizacji: produkt chwilowo niedostępny
cena: 21,99 PLN
Pojemność: 200 ml


Ile na stronie:

Pole nie wymagane

 
 
wypełnij wszystkie pola

ALL CONTENT COPYRIGHT © 2010 "STUDIO H". ALL RIGHTS RESERVED
REPRODUCTION OR REDISTRIBUTION WITHOUT PERMISSION IS STRICTLY FORBIDDEN