Strona internetowa www.matique.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.matique.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się tutaj. x
Galeria kosmetyków ekologicznych Matique
Ilość sztuk: 0
Wartość: 0,00 PLN
Produkty z krótszymi datami ważności lub końcówki serii. Jeśli data ważności jest krótka, przy produkcie znajduje się stosowna informacja.

Sortuj:
Kremowy żel bez olejków z ekstraktami z nadbałtyckiej kory dębu i szałwii o działaniu regulującym. Zwęża pory, koi podrażnioną skórę i dogłębnie nawilża. Pogięty kartonik zewnętrzny. Data ważności: 30.06.2022r.
czas realizacji: produkt chwilowo niedostępny
cena: 129,95 PLN 19,99 PLN
Pojemność: 50 ml

Reguły złamane. Wszechstronny multi cień aby odkryć przestrzeń dla nieograniczonej kreatywności. Data ważności: 30.09.2022r.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 100,00 PLN 29,00 PLN
Pojemność: 4 ml


Ile na stronie:

Pole nie wymagane

 
 
wypełnij wszystkie pola

ALL CONTENT COPYRIGHT © 2010 "STUDIO H". ALL RIGHTS RESERVED
REPRODUCTION OR REDISTRIBUTION WITHOUT PERMISSION IS STRICTLY FORBIDDEN