Strona internetowa www.matique.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.matique.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się tutaj. x
Galeria kosmetyków ekologicznych Matique
Ilość sztuk: 0
Wartość: 0,00 PLN
Provida Organics to rodzinna firma, która wytwarza kosmetyki naturalne z poszanowaniem dla natury oraz osiągnięć naukowych. Filozofia firmy skupia się na wykorzystaniu w jak najlepszy sposób składników kosmetycznych, które daje nam środowisko naturalne na podstawie współczesnych badań laboratoryjnych.

Sortuj:
Bardzo dobry, o wyjątkowym składzie szampon do pielęgnacji włosów suchych i zniszczonych. Zawiera wyciąg z Krwawnika pospolitego i dodatek prawdziwego koniaku.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 37,00 PLN
Pojemność: 150 ml

Cieniutka warstwa filmu, którą tworzy olejek z krokosza zapobiega wysuszeniu i dostarcza cenne nienasycone kwasy tłuszczowe.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 39,90 PLN
Pojemność: 30 ml

Pierwszy w 100% naturalny zmywacz do paznokci, hipoalergiczny i przyjazny dla środowiska.Równocześnie dzięki zawartości olei roślinnych: rycynowego i z oliwek odżywia płytkę paznokciową i nasadę paznokcia.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 28,00 PLN
Pojemność: 50ml


Ile na stronie:

Pole nie wymagane

 
 
wypełnij wszystkie pola

ALL CONTENT COPYRIGHT © 2010 "STUDIO H". ALL RIGHTS RESERVED
REPRODUCTION OR REDISTRIBUTION WITHOUT PERMISSION IS STRICTLY FORBIDDEN