Galeria kosmetyków ekologicznych Matique
Ilość sztuk: 0
Wartość: 0,00 PLN

Przechowalnia

Nadbałtycka kora dębu i tatarak działają tonująco i złuszczająco. Minimalizuje świecenie, zwęża pory, zapobiega wypryskom, reguluje ph. Skóra staje się odporniejsza na zanieczyszczenia. Przygotowuje do lepszej absorbcji kremu.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 95,00 PLN
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 95,00 PLN
Pojemność: 200 ml

Organiczny olej roślinny ze słodkich migdałów zawiera kwasy tłuszczowe oraz witaminy A i E. Ma właściwości zmiękczające i nawilżające, odżywia skórę i zmiękcza ją.
czas realizacji: produkt chwilowo niedostępny
cena: 85,01 PLN
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 85,01 PLN
Pojemność: 100 ml

Tonik o właściwościach oczyszczających i łagodzących. Reguluje Ph skóry. Zawarty w nim mocznik zatrzymuje wodę w górnych warstwach naskórka przez co skóra jest lepiej nawilżona.
czas realizacji: produkt chwilowo niedostępny
cena: 29,70 PLN
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 29,70 PLN
Pojemność: 150 ml

Olejek eteryczny z dzikiego kadzidłowca wskazany jest do cery dojrzałej, jest środkiem ujędrniającym i regenerującym. Uspokaja, koi i ma właściwości oczyszczające.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 67,95 PLN
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 67,95 PLN
Pojemność: 5 ml

Nasycona peptydami, nieskończenie czarna mascara pogrubiająca, wydłużająca i rozdzielająca rzęsy stworzona dla naturalnego, ponadczasowo eleganckiego rezultatu.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 109,00 PLN
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 109,00 PLN
Pojemność: 6 ml


Ile na stronie:
wypełnij wszystkie pola

ALL CONTENT COPYRIGHT © 2010 "STUDIO H". ALL RIGHTS RESERVED
REPRODUCTION OR REDISTRIBUTION WITHOUT PERMISSION IS STRICTLY FORBIDDEN