Galeria kosmetyków ekologicznych Matique
Ilość sztuk: 0
Wartość: 0,00 PLN
Sante Naturkosmetik

Sante

Żyć w zgodzie z naturą
Koncepcja piękna firmy SANTE Naturkosmetik

SANTE NATURKOSMETIK to firma spełniająca najwyższe wymagania nowoczesnego, naturalnego i szczególnie przyjaznego skórze kosmetyku. Odpowiednio dobrane proporcje roślinnych składników działających głęboko i pielęgnujących, połączone z najnowszą wiedzą kosmetologii, dają gwarancję stworzenia długotrwale działających produktów pielęgnujących i ochronnych.

W kosmetykach SANTE nie znajdziemy składników ze znanymi alergenami. Szczególna uwaga zwracana jest na czystość i brak działania uczulającego stosowanych składników. Dlatego kosmetyki SANTE są specjalnie polecane dla skóry wrażliwej i mającej skłonności do alergii. Przyjemne, przynoszące ulgę działanie wszystkich produktów oraz wygoda ich stosowania jest kontrolowane i potwierdzane regularnie w badaniach prowadzonych na ochotnikach przez towarzystwo dermatologiczne.

Wszystkie kosmetyki Sante spełniają najwyższe kryteria jakości. Należą do nich troskliwy wybór surowców i przetwarzanie z utrzymaniem ich właściwości, jak również przyjazne środowisku opakowania i dokładne kontrole jakości.

Respektujemy wymagania środowiska, angażujemy się w jego ochronę i ochronę zwierząt.

„Kontrolowany Kosmetyk Naturalny”

Obok licznych oznakowań produktów SANTE znakiem Ökotestu, dzisiaj spełniają one również wymagające kryteria dla „Kontrolowanego Kosmetyku Naturalnego” według standardów BDIH.


 

ALL CONTENT COPYRIGHT © 2010 "STUDIO H". ALL RIGHTS RESERVED
REPRODUCTION OR REDISTRIBUTION WITHOUT PERMISSION IS STRICTLY FORBIDDEN