Galeria kosmetyków ekologicznych Matique
Ilość sztuk: 0
Wartość: 0,00 PLN
Weleda Olejek do masażu miejsc intymnych
Weleda 4001638095105 matique-112
Marka: Weleda
cena: 55,90 PLN 44,72 PLN
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 55,90 PLN

W tym VAT: 23%

czas realizacji: 1 dzień
Pojemność: 50 ml

ID produktu: 112

44.72 44.72 PLN 1
 

Opis produktu

Przygotowuje do porodu.
Większość kobiet chciałaby, aby poród przebiegł bez konieczności nacinania krocza. Dlatego w ramach kompleksowych przygotowań do porodu zaleca się masaż okolicy krocza, które dzięki temu staje się miękkie i elastyczne. Olejek do masażu miejsc intymnych to specjalnie stworzony naturalny produkt pielęgnacyjny, przygotowujący ciało kobiety do porodu. Dzięki kompozycji łagodnego olejku migdałowego i bogatego w witaminę E olejku ze skiełkowanych ziaren pszenicy masaż z użyciem olejku poprawia ukrwienie, działa rozluźniająco na tkankę krocza i wspomaga jej elastyczność. Łagodna mieszanka naturalnych olejków eterycznych jest dostosowana do wrażliwego obszaru krocza. Olejek do masażu miejsc intymnych należy stosować regularnie od 34 tygodnia ciąży. 

Data ważności: 30.07.2024r.

Stosowanie/Instrukcja masażu
wskazane jest, aby masaż miejsc intymnych przeprowadzany był trzy do czterech razy w tygodniu i trwał każdorazowo od pięciu do dziesięciu minut. W ramach przygotowań do masażu zaleca się skorzystanie z toalety oraz kąpiel – zwłaszcza przed pierwszymi sesjami masażu – działającą pobudzająco na system krążenia krwi i zmiękczającą tkankę okolicy krocza. Po kąpieli należy zająć wygodną pozycję, rozluźnić się i rozprowadzić na kciuku odpowiednią ilość olejku do masażu miejsc intymnych. Następnie wprowadzić kciuk do pochwy i przesuwać rytmicznie, lekko uciskając ściankę pochwy i wykonując ruch jak wskazówki zegara od godz. 3 do 9 i z powrotem. Z każdym masażem tkanka okolicy krocza i otaczające ją mięśnie będą ulegać rozciągnięciu, czemu będzie towarzyszyć uczucie miękkości i rozluźnienia. Okolicę krocza należy masować do momentu, gdy pojawi się uczucie lekkiego mrowienia. Następnym etapem jest masaż okolicy pomiędzy pochwą a odbytem. Należy masować to miejsce, delikatnie chwytając je  pomiędzy kciuk a palec środkowy. Po zakończeniu masażu resztki olejku z okolicy krocza należy zmyć ciepłą wodą. Olejek do masażu miejsc intymnych należy stosować regularnie od 34 tygodnia ciąży.
U kobiet ze skłonnością do przedwczesnych skurczów porodowych należy zaprzestać masażu. W razie wątpliwości dotyczących masażu okolicy krocza skonsultuj się z położną lub lekarzem.

* przy użyciu butelkę należy trzymać w pozycji pionowej; nie wstrząsać

Skład
olej migdałowy, olej ze skiełkowanych ziaren pszenicy, mieszanina naturalnych olejków eterycznych.

 

Recenzje

Weryfikujemy nasze opinie. Tylko zarejestrowani Klienci, którzy kupili ten produkt, mogą wystawiać oceny i recenzje. Klienci mogą pozostawić pisemną recenzję i wystawić ocenę. Na stronie sklepu publikujemy zarówno pozytywne, jak i negatywne recenzje.
, Nowe Aleksandrowo
OCENA:
Fajny
Używałam go przy pierwszej ciąży i dla kobiet które boją się infekcji muszę powiedzieć, że do końca miałam rewelacyjne wyniki (używałam też probiotyków dopochwowych co kilka dni zapobiegawczo). Czuć było zmianę, jednak niestety nie dane mi było przetestować w praktyce gdyż mój poród skończył się w ostatniej chwili cesarką. Nie składam jednak broni i znów go stosuję. Jestem pewna, że jeśli ktoś jest mocno zdeterminowany na poród w pełni naturalny jest to produkt który warto kupić. Jedna buteleczka wystarczy na około 6 ciąż ;) Polecam
5 1
Nie jesteś zalogowany.
Dodawanie recenzji tylko dla zalogowanych użytkowników

 
wypełnij wszystkie pola

Pole nie wymagane

 
 
wypełnij wszystkie pola
 

ALL CONTENT COPYRIGHT © 2010 "STUDIO H". ALL RIGHTS RESERVED
REPRODUCTION OR REDISTRIBUTION WITHOUT PERMISSION IS STRICTLY FORBIDDEN