Strona internetowa www.matique.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.matique.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się tutaj. x
Galeria kosmetyków ekologicznych Matique
Ilość sztuk: 0
Wartość: 0,00 PLN
Wooden Spoon Organiczna woda Różana z róży damasceńskiej
Wooden Spoon 3800232735858 matique-5275
cena: 29,00 PLN

W tym VAT: 23%

czas realizacji: 1 dzień
Pojemność: 200 ml

ID produktu: 5275

29.00 29.00 PLN 10
certyfikaty produktu:

Opis produktu

100% czysta, organiczna, autentyczna. Prosto z bułgarskiej doliny różanej. Certyfikowana jako organiczna. Płatki róży są delikatnie zbierane ręcznie i destylowane przy użyciu pary wodnej bez żadnych dodatków chemicznych czy konserwantów. Woda różna jest odpowiednia do wszystkich typów skóry, rewitalizuje i nawilża. Podtrzymuje naturalny poziom pH skóry.

Stosowanie
Nałóż na wacik i przetrzyj okolice twarzy i szyi. Można stosować zamiast toniku. W ciągu dnia celem odświeżenia nałożyć na skórę twarzy. Ciesz się naturalnym zapachem.

Skład
100% Certyfikowana organiczna woda różana destylowana parą wodną 

Recenzje

5 1
Nie jesteś zalogowany.
Dodawanie recenzji tylko dla zalogowanych użytkowników

 
wypełnij wszystkie pola

Pole nie wymagane

 
 
wypełnij wszystkie pola
 

ALL CONTENT COPYRIGHT © 2010 "STUDIO H". ALL RIGHTS RESERVED
REPRODUCTION OR REDISTRIBUTION WITHOUT PERMISSION IS STRICTLY FORBIDDEN