Strona internetowa www.matique.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.matique.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się tutaj. x
Galeria kosmetyków ekologicznych Matique
Ilość sztuk: 0
Wartość: 0,00 PLN
Wierzymy, że piękno jest wyborem. Piękno to Ty. To, w jaki sposób myślisz, jak się czujesz i co robisz. Piękno ma miejsce w różnych chwilach każdego dnia – w małych wyborach, których codziennie dokonujemy, a które po zsumowaniu, tworzą ogromną zmianę. Zdecyduj się na definowanie swojego piękna codziennym działaniem i pozostań mocna, jaśniejąca blaskiem i prawdziwa.

Sortuj:
Rozświetlające hydro serum wzbogacone kompleksem komórek macierzystych, witaminą C i kurkumą natychmiast nawilża i odżywia, poprawiając koloryt cery.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 17,99 PLN
Pojemność: 18 ml

Szampon zwiększający objętość i nabłyszczający z kompleksem owocowych komórek macierzystych i lawendą łagodnie odświeża i stymuluje, podczas gdy biotyna i B-kompleks odżywiają dzięki kluczowym proteinom aby wspierać siłę, teksturę oraz łatwość układania.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 39,99 PLN
Pojemność: 340 ml

Spray zwiększający objętość i nabłyszczający z kompleksem owocowych komórek macierzystych i lawendą łagodnie odświeża i stymuluje, podczas gdy biotyna i B-kompleks odżywiają dzięki kluczowym proteinom aby wspierać siłę, teksturę oraz łatwość układania.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 41,00 PLN
Pojemność: 242 ml

Intensywna, odżywcza kuracja do włosów niesfornych, trudnych do układania, puszących się lub falowanych. Kompleks owocowych komórek macierzystych i egzotycznego oleju z maruli działają odżywczo dzięki mocy antyoksydantów i wypełniającym kwasom oleinowym.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 18,99 PLN
Pojemność: 44 ml

Spray z komórkami macierzystymi z arganu wspierający witalność dla uzyskania silniejszych, bardziej sprężystych i mniej łamliwych pasm włosów. Olej arganowy odżywia i wzmacnia dla uzyskania efektu większej elastyczności, siły i łatwości układania.
czas realizacji: produkt chwilowo niedostępny
cena: 49,95 PLN
Pojemność: 178 ml

Komórki macierzyste, organiczna dynia oraz miód manuka natychmiast złuszczają poszarzałe i suche, martwe komórki naskórka delikatnie wygładzając i rozświetlając dla uzyskania bardziej wyrównanego kolorytu skóry.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 19,95 PLN
Pojemność: 8 g

Kompleks komórek macierzystych, esweratrol CoQ10 oraz glikopeptydy z owoców goji pomagają wspierać witalność skóry oraz odbudowę jej kluczowych części, kolagenu i elastyny.
czas realizacji: produkt chwilowo niedostępny
cena: 99,95 PLN
Pojemność: 32 ml

Z komórkami macierzystymi z arganu. Wspierająca witalność dla uzyskania silniejszych, bardziej sprężystych i mniej łamliwych pasm włosów. Olej arganowy odżywia i wzmacnia dla uzyskania efektu większej elastyczności, siły i łatwości układania.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 41,99 PLN
Pojemność: 172 ml

Serum nawilżające wzbogacone kompleksem komórek macierzystych oraz resweratrolem, połączone z koenzymem Q10 natychmiast nawilża, odżywia i wygładza dla uzyskania efektu jędrniejszej, gładszej i odnowionej skóry.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 22,99 PLN
Pojemność: 18 ml

Ze słonecznikiem i cytrusami. Kompleks owocowych komórek macierzystych i cytrusów wzmacnia połysk, podczas gdy olej słonecznikowy, bogaty w witaminę E, odżywia i wzmacnia włosy, poprawiając ich elastyczność oraz minimalizując efekt puszenia się.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 39,99 PLN
Pojemność: 200 ml


Ile na stronie:

Pole nie wymagane

 
 
wypełnij wszystkie pola

ALL CONTENT COPYRIGHT © 2010 "STUDIO H". ALL RIGHTS RESERVED
REPRODUCTION OR REDISTRIBUTION WITHOUT PERMISSION IS STRICTLY FORBIDDEN