Strona internetowa www.matique.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.matique.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się tutaj. x
Galeria kosmetyków ekologicznych Matique
Ilość sztuk: 0
Wartość: 0,00 PLN
Biovie jest marką Lea Nature, firmy będącej producentem m.in. kosmetyków SO BIO. Zobowiązania Biovie: - Produkty pozbawione enzymów pochodzących z GMO, fosforanów, EDTA, NTA, syntetycznych barwników i aromatów, eteru glikolu. - Środki czyszczące wyłącznie pochodzenia roślinnego, z niezagrożonych surowców, łatwo ulegającym biodegradacji przy minimalnym wpływie na środowisko. - Środki powierzchniowo czynne są pochodzenia roślinnego - Brak testów na zwierzętach - Opakowania zdatne do recyklingu

Sortuj:
Pasta czyszcząca o naturalnym cytrynowym zapachu odtłuszcza, usuwa kamień i poleruje.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 34,99 PLN
Pojemność: 300 g

Żel z ekstraktami z cytryny odtłuszcza, działa przeciw osadzaniu się kamienia i nabłyszczy twoje naczynia, przez 36 cykli w zmywarce!
czas realizacji: 1 dzień
cena: 39,95 PLN
Pojemność: 720 ml

Uniwersalny płyn do mycia z ekologicznym miętowym olejkiem eterycznym bez spłukiwania Odtłuszcza i nabłyszcza wszystkie rodzaje powierzchni.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 17,99 PLN
Pojemność: 1 litr

Skoncentrowany płyn do naczyń z ekologicznym olejkiem eterycznym miętowym i cytrynowym zapewniający dwukrotnie skuteczniejsze mycie. Produkt pozbawiony enzymów pochodzących z GMO, fosforanów, EDTA, NTA, syntetycznych barwników i aromatów, eteru glikolu.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 9,99 PLN
Pojemność: 500 ml

Skoncentrowany ekologiczny odtłuszczający płyn do naczyń z aromatem w 100% pochodzenia naturalnego, bez barwników i szkodliwych środków myjących.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 9,99 PLN
Pojemność: 500 ml

Ocet domowy o wysokim stężeniu 12° usuwa kamień, oczyszcza i zmiękcza Czajnik: usuwa kamień, rozcieńczyć pół na pół ocet z wodą i zagotować jeden raz. Pralka: zmiękcza i usuwa kamień. 3 łyżki na cykl prania wlać do komory na płyn zmiękczający.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 8,99 PLN
Pojemność: 1 litr

Nabłyszczacz do zmywarek z z ekologicznym miętowym olejkiem eterycznym, bez syntetycznych barwników i aromatów zapewniający błyszczące, pozbawione plam naczynia.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 15,99 PLN
Piojemność: 750 ml

Soda oczyszczona wyczyści i odświeży twój dom. ODŚWIEŻANIE - Kosz na śmieci: Posyp powierzchnię, której zapach chcesz zneutralizować (kosz na śmieci, kocia kuweta, popielniczka itd.).
czas realizacji: 1 dzień
cena: 13,99 PLN
Pojemność: 500 g

Skoncentrowany płyn do naczyń z ekologicznym cytrusowym olejkiem eterycznym bez barwników i szkodliwych środków myjących Produkt pozbawiony enzymów pochodzących z GMO, fosforanów, EDTA, NTA, syntetycznych barwników i aromatów, eteru glikolu.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 9,99 PLN
Pojemność: 500 ml

Super naturalny odtłuszczacz. Uniwersalny: Podłogi, powierzchnie, płótno, udrażnia rury.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 13,49 PLN
Pojemność: 500 g


Ile na stronie:

Pole nie wymagane

 
 
wypełnij wszystkie pola

ALL CONTENT COPYRIGHT © 2010 "STUDIO H". ALL RIGHTS RESERVED
REPRODUCTION OR REDISTRIBUTION WITHOUT PERMISSION IS STRICTLY FORBIDDEN