Strona internetowa www.matique.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.matique.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się tutaj. x
Galeria kosmetyków ekologicznych Matique
Ilość sztuk: 0
Wartość: 0,00 PLN
MÁDARA - Ukryte pod Skórą. Kwiaty i zioła północnego lata. Firma powstała z głębokiej wiary czterech młodych kobiet, które nie mogły znaleźć organicznych, a jednocześnie pięknie podanych i modnych produktów do pielęgnacji skóry. „Chciałyśmy zaprojektować produkt, który byłby świetny zarówno w działaniu, jak i w formie. Logiczny i doskonały w każdym szczególe. Piękny, zielony i żywy. Jak kwiat MÁDARA, który stanowił inspirację dla naszej marki.”

Sortuj:
Certyfikowany jako naturalny, mineralny filtr SPF 50. Zaawansowana emulsja z naturalnym tlenkiem cynku, reserwatolem, kwasem hialuronowym oraz komórkami macierzystymi z pszczelnika wąskolistnego o działaniu antyoksydacyjnym.
czas realizacji: produkt chwilowo niedostępny
cena: 145,00 PLN 116,00 PLN
Pojemność: 40 ml

Delikatny i łagodny dla skóry dziecka, łatwy w aplikacji, zapewnia długotrwałe nawilżenie delikatnej skóry maluszka.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 51,99 PLN
Pojemność: 100 ml

Do wszystkich typów skóry. Skóra traci jędrność i jest mniej elastyczna? Pojawiają się linie i zmarszczki?
czas realizacji: 1 dzień
cena: 185,00 PLN
Pojemność: 30 ml

Nawilżenie. Energia. Rozświetlenie. Ta wielofunkcyjna mieszanka do skóry twarzy, szyi i skóry głowy z oleju z wiesiołka, ogórecznika i nasion malin, połączona z pełnymi witamin ekstraktami z rokitnika i dzikiej róży.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 129,90 PLN 103,92 PLN
Pojemność: 30 ml

W zestawie znajduje się: MÁDARA SOS Hydra Recharge - krem intensywnie odżywczy do odwodnionej skóry 50 ml, MÁDARA Organiczna woda micelarna z kwasem hialuronowym 50 ml , MÁDARA SOS HYDRA REPAIR - Intensywne serum regenerujące dla skóry odwodnionej 20 ml
czas realizacji: 1 dzień
cena: 159,00 PLN
Pojemność: 50 ml, 50 ml, 20 ml

Do wszystkich typów skóry. Skóra traci jędrność? Jest mniej elastyczna? Pojawiają się linie i zmarszczki?
czas realizacji: 1 dzień
cena: 175,00 PLN
Pojemność: 50 ml

Reguły złamane. Wszechstronny multi cień aby odkryć przestrzeń dla nieograniczonej kreatywności. Data ważności: 30.05.2022r.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 100,00 PLN 29,00 PLN
Pojemność: 4 ml

Do cery normalnej i mieszanej. Przywraca blask, walczy z oznakami starzenia. Ten lekki, chroniący młodość fluid, nawilża skórę dostarczając całodziennego komfortu i ochrony.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 169,96 PLN
Pojemność: 50 ml

Reguły złamane. Wszechstronny multi cień aby odkryć przestrzeń dla nieograniczonej kreatywności.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 100,00 PLN
Pojemność: 4 ml

Bogate w peptydy, witaminy pochodzące z grzybów pobudzające wzrost, kofeinę, niacynę (wit B3) i naturalne biopolimery, serum o podwójnym działaniu przywraca rzęsom i brwiom objętość, długość i połysk. Modeluje i utrwala.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 115,00 PLN
Pojemność: 4.25 ml


Ile na stronie:

Pole nie wymagane

 
 
wypełnij wszystkie pola

ALL CONTENT COPYRIGHT © 2010 "STUDIO H". ALL RIGHTS RESERVED
REPRODUCTION OR REDISTRIBUTION WITHOUT PERMISSION IS STRICTLY FORBIDDEN