Strona internetowa www.matique.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.matique.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się tutaj. x
Galeria kosmetyków ekologicznych Matique
Ilość sztuk: 0
Wartość: 0,00 PLN
Oh Lou Lou! – Prosta, a jednak rewolucyjna pielęgnacja! Oh Lou Lou to rodzinna firma zlokalizowana w Brukseli. Podejście Oh Lou Lou do pielęgnacji jest proste: NIE POWINNIŚMY NAKŁADAĆ NA SKÓRĘ PRODUKTÓW, KTÓRYCH NIE MOGLIBYŚMY ZJEŚĆ!

Sortuj:
Przeciwzmarszczkowy, w 100% organiczny, odżywczy olejek do twarzy, pełen potężnych antyoksydantów, które stymulują odnowę komórkową oraz zwiększają produkcję kolagenu.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 174,90 PLN
Pojemność: 30 ml

Odmładzający, bogaty, organiczny krem na noc z nagietkiem, różą rdzawą i geranium, stworzony specjalnie aby odżywić skórę wrażliwą oraz spowolnić proces starzenia.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 159,00 PLN
Pojemność: 30 ml

Upiększający, 100 % organiczny, przeciwzmarszczkowy krem z różą rdzawą, olejem z drzewa różanego, różą damaceńską i różą geranium znanym ze swojego potężnego działania przeciwstarzeniowego.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 159,00 PLN
Pojemność: 30 ml

Pragniesz boskiej, czystej skóry? Spróbuj skończyć z używaniem produktów na bazie mydła, które mogą stymulować nadmierną produkcję sebum i nieczystości.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 89,00 PLN
Pojemność: 50 ml

Odżywczy scrub i krem 2 w 1 z solą Epsom i czystą, organiczną skórką i olejkiem eterycznym ze skórki cytryny.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 75,00 PLN
Pojemność: 200 g

Odżywczy scrub i krem 2 w 1 z solą z morza martwego i organicznym olejem kokosowym. Upiększające i lecznicze właściwości soli z morza martwego były znane od setek lat.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 75,00 PLN
Pojemność: 200 g

Szampon w kostce bez środków powierzchniowo czynnych i żadnych substancji chemicznych. W 100% naturalny, ręcznie robiony w Brukseli.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 39,95 PLN
Pojemność: 60 g

Organiczny, ręcznie robiony dezodorant z dodatkiem surowego kakao. Delikatna synergia w 100% czystych, wysoce efektywnych odżywczych olejów bez żadnych kontrowersyjnych składników i bez utwardzających wosków.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 39,90 PLN
Pojemność: 30 ml

Marzysz o zmysłowym i słodkim doświadczeniu w czasie kąpieli? To mydło jest dla ciebie. Ręcznie robione z nierafinowanego oleju kokosowego z dodatkiem belgijskiej czekolady i wanilii Bourbon z Madagaskaru.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 29,90 PLN
Pojemność: 100 gr

Ręcznie robione z nierafinowanego oleju kokosowego o romantycznym zapachu paczuli.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 27,90 PLN
Pojemność: 100 g


Ile na stronie:

Pole nie wymagane

 
 
wypełnij wszystkie pola

ALL CONTENT COPYRIGHT © 2010 "STUDIO H". ALL RIGHTS RESERVED
REPRODUCTION OR REDISTRIBUTION WITHOUT PERMISSION IS STRICTLY FORBIDDEN