Strona internetowa www.matique.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.matique.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się tutaj. x
Galeria kosmetyków ekologicznych Matique
Ilość sztuk: 0
Wartość: 0,00 PLN
Każdy produkt do pielęgnacji ciała firmy WELEDA ma kompleksowe działanie i posiada pozytywny wpływ na człowieka i naturę. Jest rezultatem największej dokładności na wszystkich etapach procesu produkcji. Jest konsultowany z lekarzami i farmaceutami, przede wszystkim z punktu widzenia antropozoficznej wiedzy o człowieku. Surowce roślinne, jeśli to możliwe z upraw biologicznie-dynamicznych, kontrolowanych upraw ekologicznych i posiadających certyfikat zbiorów dziko rosnących roślin.

Sortuj:
Bezzapachowy krem do opalania z mineralnym filtrem SPF 50 jest odpowiedni do wrażliwej skóry niemowląt i dzieci .
czas realizacji: produkt chwilowo niedostępny
cena: 59,00 PLN
Pojemność: 50 ml

Dezodorant o świeżym i cytrusowym zapachu. Zapewnia długotrwałą ochronę przed nieprzyjemnym zapachem. Nie zawiera soli aluminium. Data ważności: 30.07.2023r.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 33,99 PLN 26,99 PLN
Pojemność: 50 ml

Odżywcze masło do ciała do bardzo suchej skóry. Posiada bogatą konsystencję. Szybko się wchłania i łatwo rozprowadza po skórze.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 67,00 PLN
Pojemność: 150 ml


Ile na stronie:

Pole nie wymagane

 
 
wypełnij wszystkie pola

ALL CONTENT COPYRIGHT © 2010 "STUDIO H". ALL RIGHTS RESERVED
REPRODUCTION OR REDISTRIBUTION WITHOUT PERMISSION IS STRICTLY FORBIDDEN