Strona internetowa www.matique.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.matique.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się tutaj. x
Galeria kosmetyków ekologicznych Matique
Ilość sztuk: 0
Wartość: 0,00 PLN
Alepia to francuski producent kosmetyków naturalnych opartych na bazie mydła Alep i oleju laurowego. Receptury kosmetyków w dużej mierze czerpią z orientalnych tradycji, miejscem w którym się narodziły jest starożytne miasto Aleppo w Syrii. Alepia oferuje kosmetyki naturalne, nie testowane na zwierzętach, przyjazne dla skóry i środowiska. Pozbawione agresywnej chemii i substancji toksycznych szkodliwych dla zdrowia.

Sortuj:
Jest to najłagodniejsze mydło z rodzimych Aleppo. Przeznaczone do stosowania przez całą rodzinę.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 11,80 PLN
Pojemność 190 g

Kessa jest tradycyjną rękawicą w Hammam służąca do głębokiego oczyszczania skóry z martwego naskórka i wszystkich nieczystości z użyciem czarnego mydła lub glinki Rhassoul.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 21,00 PLN
 

Olej z Opuncji Figowej posiada silne działanie przeciwzmarszczkowe, uelastyczniające i regenerujące skórę.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 48,90 PLN
Pojemność: 10 ml

Szampon Aleppo 40% Laurie oczyszcza skórę głowy, usuwa łupież i świąd.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 55,00 PLN
250ml

Mydło Alep skutecznie walczy z plamami na tkaninach. Usuwa brud i zanieczyszczenia. Łatwe i bezpieczne w użyciu. Doskonałe do białych jak i kolorowych tkanin.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 12,50 PLN
Pojemność: 200 g

Czarne mydło w płynie to wielofunkcyjny, niezastąpiony i skuteczny środek czystości, który powinien znaleźć się w każdym domu. Doskonale sprawdzi się w kuchni, gdzie ze starannością zwalczy tłuszcz i brud.
czas realizacji: od: 4 do: 8 dni
cena: 38,00 PLN
Pojemnośc: 1 L

Podstawowe i najłagodniejsze mydło z tradycyjnych mydeł Aleppo w szarym opakowaniu.
czas realizacji: od: 4 do: 8 dni
cena: 16,90 PLN
Pojemność 190 g

Marsylskie mydło antique pure olive jest to mydło o wyjątkowej jakości. To spadkobierca mydła Aleppo. Wspaniałe dla zdrowia skóry i urody. Idealne do codziennej pielęgnacji i higieny.
czas realizacji: od: 4 do: 8 dni
cena: 20,00 PLN
Pojemność: 230 g

Sól peeling z Morza Martwego skutecznie zwalcza skuchy naskórek. Sprawia, ze skóra staje się gładka i oczyszczona oraz odświeżona i pozbawiona zanieczyszczeń. Data ważności: 12.2022
czas realizacji: 1 dzień
cena: 32,00 PLN 24,00 PLN
Pojemność: 200 g


Ile na stronie:

Pole nie wymagane

 
 
wypełnij wszystkie pola

ALL CONTENT COPYRIGHT © 2010 "STUDIO H". ALL RIGHTS RESERVED
REPRODUCTION OR REDISTRIBUTION WITHOUT PERMISSION IS STRICTLY FORBIDDEN