Strona internetowa www.matique.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.matique.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się tutaj. x
Galeria kosmetyków ekologicznych Matique
Ilość sztuk: 0
Wartość: 0,00 PLN

Dezodoranty naturalne

Sortuj:    Producent:
Naturalny dezodorant konopny o kremowej formule zawiera w sobie tylko i wyłącznie naturalne substancje dezodoryzujące i niwelujące przykry zapach.
czas realizacji: od: 4 do: 8 dni
cena: 48,90 PLN
Pojemność: 65 g

Dezodorant w sztyfcie kartonowym bez dodatku sody. Przeznaczony dla osób o wrażliwej skórze. Posiada delikatny, świeży zapach cytryny i limonki.
czas realizacji: od: 4 do: 8 dni
cena: 36,90 PLN
Pojemność: 60 g

Dezodorant konopny z CDB dla mężczyzn zawiera takie składniki jak: soda oczyszczona, tapioka, olej kokosowy i glinka porcelanowa.
czas realizacji: od: 4 do: 8 dni
cena: 48,90 PLN
Pojemność: 65 g

Dezodorant 24H SO’BiO étic został wzbogacony o absorbujące pudry z naturalnie pozyskiwanych składników, które zapewniają ochronę przez cały dzień bez blokowania naturalnego procesu pocenia się.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 27,50 PLN 19,25 PLN
Pojemność: 50 ml

Do skóry wrażliwej. Ekologiczny dezodorant w sprayu SO'BiO étic z ekologicznym mleczkiem ze słodkich migdałów, roślinnym składnikiem aktywnym znanym ze swoich kojących właściwości, bez gazu petrochemicznego i alkoholu, gwarantuje 24-godzinną skuteczność.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 38,90 PLN 27,23 PLN
Pojemność: 100 ml

Do skóry normalnej i wrażliwej. Ekologiczny dezodorant w sprayu SO'BiO étic z ekologicznym aloesem, roślinnym składnikiem aktywnym znanym ze swoich nawilżających właściwości, bez gazu petrochemicznego i alkoholu, gwarantuje 24-godzinną skuteczność.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 38,90 PLN 27,23 PLN
Pojemność: 100 ml

Naturalny dezodorant, zawiera kompleks ekstraktów o właściwościach ściągających- niweluje nieprzyjemny zapach.
czas realizacji: od: 4 do: 8 dni
cena: 28,00 PLN
50 ml

Męski dezodorant w kremie Florame, wzbogacony w węgiel i magnez pochodzenia roślinnego, pomaga kontrolować powstawanie nieprzyjemnego zapachu.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 52,00 PLN 36,40 PLN
Pojemność: 50 g

Dezodorant bezzapachowy przeznaczony do skóry wrażliwej. Zawiera pudry roślinne, które absorbują wilgoć. Skutecznie eliminuje przykry zapach. Nie pozostawia nieprzyjemnej, lepkiej warstwy. Bez aluminium.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 54,99 PLN
Pojemność: 75 g

Dezodorant o owocowym zapachu kokosa i ananasa. Zawiera pudry roślinne, które absorbują wilgoć. Skutecznie eliminuje przykry zapach. Nie pozostawia nieprzyjemnej, lepkiej warstwy. Bez aluminium.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 55,79 PLN
Pojemność: 75 g


Ile na stronie:

Pole nie wymagane

 
 
wypełnij wszystkie pola

ALL CONTENT COPYRIGHT © 2010 "STUDIO H". ALL RIGHTS RESERVED
REPRODUCTION OR REDISTRIBUTION WITHOUT PERMISSION IS STRICTLY FORBIDDEN