Strona internetowa www.matique.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.matique.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się tutaj. x
Galeria kosmetyków ekologicznych Matique
Ilość sztuk: 0
Wartość: 0,00 PLN

Mydła

Sortuj:    Producent:
Odpowiednie do wszystkich typów skóry: suchej, normalnej i tłustej. Do ciała i dłoni. Dla całej rodziny. Miękkość, nawilżenie, odżywienie.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 17,00 PLN
Pojemność: 100 g

Tradycyjne mydło Alep wzbogacone delikatnym zapachem lawendy.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 12,90 PLN
Pojemność: 100 g

Niezwykły, oczyszczający puder z węgla drzewnego wydobywa toksyny i nieczystości aby głęboko i jednocześnie delikatnie oczyszczać skórę. Tajemnicze nuty irysa i sosny przywodzą uczucie rewitalizującej kąpieli w dziewiczym, leśnym jeziorze.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 38,95 PLN
Pojemność: 90 g

Coslys stworzył ten krem do mycia rąk aby umożliwić higienę dłoni w sposób tak delikatny jak to tylko możliwe. Wzbogacony organicznymi ekstraktami z żywokostu i aloesu, aby chronić właściwy poziom nawilżenia skóry.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 39,95 PLN 27,96 PLN
Pojemność: 1L

Odkryj naturalną, certyfikowaną, wegańską i zrównoważoną higienę. To naturalne nawilżające mydło do rąk z nawilżającą betainą, antybakteryjnymi i kojącymi ekstraktami z żurawiny, pigwy i rumianku.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 50,00 PLN 30,00 PLN
Pojemność: 300 ml

Reguły złamane. Wszechstronny multi cień aby odkryć przestrzeń dla nieograniczonej kreatywności. Data ważności: 30.11.2021r.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 100,00 PLN 9,90 PLN
Pojemność: 4 ml

Przepełnione ciepłymi, szlachetnymi nutami jaśminu, wiązówki błotnej oraz nutami obieranych owoców, to w 100% naturalne, aromatyczne mydło przywodzi na myśl piękno boleśnie krótkiego Północnego lata.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 29,95 PLN
Pojemność: 150 g

Mydła Alep w płynie marki Alepeo są polecane do mycia zarówno rąk jak i całego ciała. Zostały opracowane na bazie organicznej oliwy z oliwek i wawrzynu.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 22,90 PLN
 

Ręcznie robione z nierafinowanego oleju kokosowego i najwyższej jakości odżywiających składników, o urzekającym tropikalnym zapachu ylang ylang.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 27,90 PLN
Pojemność: 100 g

Do skóry delikatnej, odpowiednie do twarzy i ciała. Stworzone z naturalnej masy roślinnego pochodzenia uzyskanej z połączenia czystych roślinnych olejów. Wzbogacone czystym olejem ze słodkich migdałów.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 25,00 PLN
Pojemność: 100 g


Ile na stronie:

Pole nie wymagane

 
 
wypełnij wszystkie pola

ALL CONTENT COPYRIGHT © 2010 "STUDIO H". ALL RIGHTS RESERVED
REPRODUCTION OR REDISTRIBUTION WITHOUT PERMISSION IS STRICTLY FORBIDDEN