Strona internetowa www.matique.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.matique.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się tutaj. x
Galeria kosmetyków ekologicznych Matique
Ilość sztuk: 0
Wartość: 0,00 PLN

Sole

Sortuj:    Producent:
Glinka czerwona w sposób naturalny bogata w mikroelementy przywraca równowagę cerze, która jest narażona na codzienne zanieczyszczenia i stres. Data ważności 200g: czerwiec 2019r.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 3,90 PLN
 

Glinka biała jest produktem w 100% naturalnym a jej zaskakujące i bardzo kompleksowe właściwości wynikają ze szczególnej struktury oraz obecności licznych mikroelementów i soli mineralnych. Data ważności 200g: lipiec 2019r.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 3,90 PLN
 

W przeciwieństwie do zwykłej soli morskiej, sól z Morza Martwego zawiera więcej wapnia i magnezu. Minerały te działają relaksująco na skórę i regulują odbudowę komórek. Zawierają substancje, które w naturalny sposób nawilżają skórę.
czas realizacji: produkt chwilowo niedostępny
cena: 25,00 PLN
 

Sól karnalitowa z Morza Martwego - gruboziarnista. Doskonała do kąpieli, okładów i przemywania ciała. Nie narusza właściwego naturalnego pH skóry.
czas realizacji: produkt chwilowo niedostępny
cena: 26,00 PLN
Pojemność: 900 g

Sól peeling z Morza Martwego skutecznie zwalcza skuchy naskórek. Sprawia, ze skóra staje się gładka i oczyszczona oraz odświeżona z zanieczyszczeń.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 32,00 PLN
Pojemność: 200 g

Sól karnalitowa z Morza Martwego - gruboziarnista. Doskonała do kąpieli, okładów i przemywania ciała. Nie narusza właściwego naturalnego pH skóry. Sól karnalitowa wykazuje działanie oczyszczające, rewitalizujące.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 22,00 PLN
Pojemność: 500 g

Sól peeling z Morza Martwego skutecznie zwalcza skuchy naskórek. Sprawia, ze skóra staje się gładka, oczyszczona oraz odświeżona z zanieczyszczeń.
czas realizacji: 1 dzień
cena: 22,00 PLN
Pojemność: 100 g


Ile na stronie:

Pole nie wymagane

 
 
wypełnij wszystkie pola

ALL CONTENT COPYRIGHT © 2010 "STUDIO H". ALL RIGHTS RESERVED
REPRODUCTION OR REDISTRIBUTION WITHOUT PERMISSION IS STRICTLY FORBIDDEN