Galeria kosmetyków ekologicznych Matique
Ilość sztuk: 0
Wartość: 0,00 PLN
Natessance Żel pod prysznic Wanilia
Natessance 3517360003208 matique-552
cena: 49,99 PLN 37,49 PLN
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 49,99 PLN

W tym VAT: 23%

czas realizacji: 1 dzień
Pojemność: 1L

ID produktu: 552

37.49 37.49 PLN 2
certyfikaty produktu:

Opis produktu

Żel pod prysznic Natessance Wanilia ma bardzo łagodną bazę myjącą bez siarczanów, mydła, parabenów – delikatnie oczyszcza z poszanowaniem bariery hydrolipidowej skóry. Żel o galaretkowej formule i fizjologicznym pH o pysznych nutach zapachowych przywodzących na myśl tropikalne lasy, otula skórę „chrupiącym”, słodkim, waniliowym zapachem.  
Certyfikowany przez ECOCERT. Testowany dermatologicznie.
99% składników jest pochodzenia naturalnego
10% składników pochodzi z rolnictwa ekologicznego.

Stosowanie
Nałożyć na mokrą skórę, a następnie spłukać.

Skład
AQUA/WATER/EAU, GLYCERIN, COCAMIDOPROPYL BETAINE, DECYL GLUCOSIDE, SODIUM COCOYL, GLUTAMATE, VANILLA PLANIFOLIA FRUIT WATER, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE POWDER, PARFUM (FRAGRANCE), XANTHAN GUM, GLUCOMANNAN, SODIUM CHLORIDE, CARAMEL, LEVULINIC ACID, SODIUM LEVULINATE, LACTIC ACID, CITRIC ACID, SODIUM HYDROXIDE, SODIUM BENZOATE, BENZYL ALCOHOL, LINALOOL, TERPINEOL, VANILLIN

Recenzje

Weryfikujemy nasze opinie. Tylko zarejestrowani Klienci, którzy kupili ten produkt, mogą wystawiać oceny i recenzje. Klienci mogą pozostawić pisemną recenzję i wystawić ocenę. Na stronie sklepu publikujemy zarówno pozytywne, jak i negatywne recenzje.
, Kraków
OCENA:
przyjemny i wydajny
Kupiłam ten żel w prezencie mojemu bratu - już dwa razy :) Baaardzo mu się podoba, mówi, że kojarzy mu się z takimi tabletkami dla dzieci, które jedliśmy jak byliśmy mali :) jedyną wadą tego kosmetyku jest to, że słabo się pieni, ale wydaje mi się, że ta opinia wynika z przyzwyczajenia do używania kosmetyków sztucznych. Mój brat, jak mówi, używa chętnie tego żelu gdy ma czas na relaksujący długi prysznic.
, Warszawa
OCENA:
Trudno powiedzieć
Żel ma intrygujący zapach, ale mój mężczyzna narzeka, że bardzo słabo się pieni. Jednak coś musi w tym kosmetyku być, bo prosi o następny, tylko z innym zapachem :)
4 2
Nie jesteś zalogowany.
Dodawanie recenzji tylko dla zalogowanych użytkowników

 
wypełnij wszystkie pola

Pole nie wymagane

 
 
wypełnij wszystkie pola




 

ALL CONTENT COPYRIGHT © 2010 "STUDIO H". ALL RIGHTS RESERVED
REPRODUCTION OR REDISTRIBUTION WITHOUT PERMISSION IS STRICTLY FORBIDDEN