Strona internetowa www.matique.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.matique.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się tutaj. x
Galeria kosmetyków ekologicznych Matique
Ilość sztuk: 0
Wartość: 0,00 PLN
Odyl" oznacza "siłę lub moc natury". Zatem Odylique jest bardzo stosowną nazwą dla produktów o naprawdę wysokiej skuteczności w pielęgnacji skóry, odzwierciedlających zawarty w nich "geniusz natury".

Sortuj:
Stworzony pierwotnie jako emolient dla skóry z egzemą i łuszczycą Ultra Rich jest wchłaniany w głębokie warstwy skóry, nawilża i podtrzymuje ochronną barierę skóry bez zatykania porów.
czas realizacji: produkt chwilowo niedostępny
cena: 55,90 PLN
Pojemność: 50 g

Moc naturalnych ziół i olejów oraz brak agresywnych detergentów sprawią, że już po tygodniu regularnego używania, oddzielna odżywka do włosów może okazać się niepotrzebna.
czas realizacji: produkt chwilowo niedostępny
cena: 71,90 PLN
Pojemność: 200 ml

Odżywczy krem z awokado to krem do aktywnej ochrony przed starzeniem się skóry oraz jej wiotczeniem. Jest bogaty w antyoksydacyjnie działające witaminy pochodzące z naturalnych składników, są to witaminy A, D, E.
czas realizacji: produkt chwilowo niedostępny
cena: 127,90 PLN
Pojemność: 50 ml

Tonik nie zawiera wody, jest mocno skoncentrowany dzięki czemu skóra może w pełni korzystać z dobroczynnego działania wyciągu z płatków róż dodatkowo wzmocnionego olejkiem różanym.
czas realizacji: od: 4 do: 8 dni
cena: 96,99 PLN
Pojemność: 50 ml

Podaruj swojej skórze to, co najlepsze w naturze. Bogaty krem na dzień, o lekkiej konsystencji, doskonale wchłaniający się i pozostawiający skórę miękką i aksamitnie gładką.
czas realizacji: produkt chwilowo niedostępny
cena: 53,99 PLN
 


Ile na stronie:

Pole nie wymagane

 
 
wypełnij wszystkie pola

ALL CONTENT COPYRIGHT © 2010 "STUDIO H". ALL RIGHTS RESERVED
REPRODUCTION OR REDISTRIBUTION WITHOUT PERMISSION IS STRICTLY FORBIDDEN